Prodej ubytovacího objektu, 620 m²

Potštát, okres Přerov

3 700 000 Kč (5 967 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí včetně provize RK

Prodej, Ubytování, 620 m2 - Potštát

Nabízíme prodej ubytovacího zařízení po rekonstrukci (v plném provozu) s vybavenou restaurací (provoz pozastaven) v městském domě na Potštátě. Návratnost investice bez využití restaurace a sálu je max. 5 let. Velmi nízké náklady na provoz. Jeden zaměstnanec na částečný úvazek. Příjmy zajištěny, takřka bez práce a složitého účtování. Zisky jsou zvýšit i o 100 procent s využitím jako penzión pro turisty - již k tomuto účelu zrekonstruováno.
Dům má tradici zájezdního hostince s ubytováním už od přelomu 18/19 století, kdy byl znám pod názvem Hotel Vícha, nyní Na Vyhlídce. Dům byl kolaudován a rekonstruován v roce 1975, v roce 2007 byla provedena přístavba a kolaudace další ubytovací části v zadním traktu domu, terasy, nových dřevěných oken, fasády, desetičlánkového litinového kotle Viadrus, 5-ti 200 litrových boilerů na ohřev vody, zbudování jímky 50 m3 a další.
Sklepní prostory: kotelna, garáž, sklady potravin a nápojů, původní pivní sklep středověké zástavby (suchý). 1. NP: prostory hostince, kuchyně, WC pro hosty, 1. pokoj (s umyvadlem, pro 2 osoby), 2. pokoj (bezbariérové WC, sprcha, terasa, pro 3 osoby), 3. pokoj s koupelnou (2 osoby). 2. NP: sál pro rodinné oslavy s barem, 4. pokoj (s koupelnou, pro 4 osoby), 5. pokoj (s koupelnou, pro 2 osoby), 6. pokoj (s koupelnou, pro 3 osoby), 7. pokoj (koupelna s vířivkou, pračka, pro 3 osoby), 8. pokoj (společná koupelna s pokojem č. 7, pro 2 osoby). Celkem 8 pokojů pro 21 osob. Další výhoda: Všechny pokoje mají zdarma Wi-fi (vysílač na střeše).
Náklady na provoz: elektřina: 3.000,- kč/měsíc, 35 m3 dřeva na ohřev a vytápění přes zimu. Voda v plastu, obecní, ve sklepě v železe. protipožární zajištění: 2 hydranty, stropy železobeton, půdní strop trámový, střecha hliníkový plech, tloušťka stěn 70 cm. Parkování na ulici.
Prodej za provozu, včetně vnitřního vybavení a předání kontaktů na stálou klientelu. V nedávné minulosti zanikly 2 hostince na Potštátě, doporučuji otevření chodu hostince - zisk jistý, možné zkrácení doby návratnosti investice na 3-4 roky. Nebo využít pro turistický ruch s dalším skácením návratnosti investice. Vhodné i jako penzion pro seniory.
Zajistíme financování

Číslo zakázky
IDNES-01211
Cena
3 700 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
udržovaný
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Lokalita projektu
centrum
Kolaudace
2007
Rekonstrukce
2007
Plocha pozemku
500 m2
Užitná plocha
620 m2
Skladovací plocha
310 m2
Počet podlaží
3
Počet lůžek
21
Parkování
garáž
Topení
ústřední - tuhá paliva
Elektřina
230V, zavedena
Voda
veřejný
Odpad
septik / jímka
Vybavení
zařízený
PENB
G
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku