Prodej kanceláře, 900 m²

Pod Zemankou, Praha 4 - Braník

23 437 539 Kč (26 042 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK cena v USD 999 000 $

Kanceláře, 900 m2 - Pod Zemankou, Praha 4

«Home Real Estate» nabízí k prodeji projekt s pozemkem, kde stojí teď činžovní vila o velikosti 625 m2, která se nachází v ulice Pod Zemankou v klidné lokalitě Praha 4 - Braník.
Budova je v předrekonstrukčním stavu. Vzhledem k tomu, co umožňuje tato nemovitost, tak lze podle již vypracovaných studii vybudovat bytový dům na 4 nadstandardní bytové jednotky (celková plocha 900 m2 ) orientované na Jih s vyjmečným výhledem a terasami. K teto studii se taky předpokláda vybudovaní 10 parkovacích staní pro rezidenty bytového domu. Podle dalších studii lze z budovy vytvořit reprezentativní vilu s bazénem, několika terasy a kancelářskými prostory pro vlastní podnikaní či na pronájem.
V zadní častí přiléhajícího pozemku lze vybudovat pěknou zahradu s hezkými stromy a dostatkem soukromí.
Dobrou investiční příležitost má vila pro developery, kteří se specializuji na rekonstrukci vil / menších bytových domů aneb luxusní nemovitost. Budovu lze používat jako hotel, nebo jako rodiny dum pro velkou rodinu, nebo jako bytový dům s menším počtem bytů.
Dum je velmi prostorný, slunný a zajímavé dispoziční řešen. Budova se skládá z dvou častí se samostatnými vchody, velké místnosti pro bazén, velké garáže na 2 auta, hezké spirálovité schody vedou až do posledního patra na velkou horní terasu. Suterén případně lze využít ke komerčním účelům.
Díky skvělé poloze domů na jižní stranu vila má nádherný výhled na Velký háj a Hodkovičky. V zastavěné části Bráníku je spousta vil a vybudované infrastruktury pro bydlení celou rodinou.
- Cca 5 min chůze je střední škola a plavecký bazén Zelený pruh, střední řemeslná škola Prague Academy of Crafts, poliklinika Zelený pruh, několik restauraci, Dětské hřiště U Dubu a Zelený pruh.
- Cca 10 min pešky je fotbalové hřiště klubu "SK GORDIC Praha Kačerov" a tenisové kurty "Tennis club Konstruktiva".
- Cca 10 min autem podél Vltavy se nachází významný pražský Golfový klub "Golf & Country Club Hodkovičky ".
- Do centra Prahy cca 12-15 minut autem, na mezinárodní letiště Václava Havla o Jižní spojce cca 20-23 minut jízdy autem.
- Rychlé spojení MHD do centra a výbornou dostupnost z centra autobusová zastávka - Pod Ryšánkou, Zemanka (metro C Budějovická, 6 min, Kačerov cca 10 min. ).
Územní rozhodnutí je v procesu vydání a při získaní stavebního povolení se cena bude zvyšovat (pro aktuální info volejte do RK). Veškerá komunikace jsou v domě, přístupové cesty, elektrika, vodovody a plynovody.
Celková cena: 999.000,- Euro
Prohlídky jsou možné kdykoliv i o víkendu.
Pro více informací a možnost prohlídky kontaktujte makléře nebo vyplňte formulář níže.

Číslo zakázky
IDNES-43031
Cena
23 437 539 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Plocha pozemku
881 m2
Užitná plocha
900 m2
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Internet a TV

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku