Prodej komerčního objektu (jiného typu), 770 m²

Praha 4 - Braník, okres Praha

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: Cena na vyžádání včetně provize RK

Prodej polyfunkční vily 770 m2, poz. 604 m2, Praha 4 - Braník

Nabízíme exkluzivně prodej polyfunkční vily individuálně navržené ing. arch. Parmou – v původní podobě: dva velké byty, dvě garsonky, fitness se saunou, bazén, sklady a garáže (plánek na konci prezentace). Celková užitná plocha domu je 770 m2 (z toho 365 m2 bytové plochy/kanceláří, 84 m2 teras a balkonů a 194 m2 skladových prostor). Dům má v 1. NP garáž pro dva vozy. Pozemek čítá 604 m2, z toho je zastavěná plocha 298 m2 a zahrada okolo domu 306 m2.
Vila byla od doby svého vzniku – v polovině 90. let – využívána úspěšně čistě k pronájmům jako sídlo vždy jedné firmy, a tomu byl interiér také přizpůsoben (příčky, propojení prostor, apod. ). Ve vile je momentálně celkem 18 místností/kanceláří (včetně velkometrážních, prosklených s terasou a výhledem do údolí), dále 10 koupelen a toalet a množství skladových prostor. Vila je prázdná, ihned k dispozici pro úpravy podle účelu a představ nového majitele. Standardy vybavení odpovídají době svého vzniku, velmi dobře udržovaný stav, vhodná k rekonstrukci. Vila má zajímavý dispoziční potenciál. Využití možné jako rodinná vila nebo kombinované bydlení byty (2-4) plus kanceláře a sklady, případně jako sídlo firmy, apod.
V domě je funkční výtah z 1. NP až do 5. NP. V přízemí je hala, dílny, skladové prostory a garáž. Ve 2. NP je vstupní hala a reprezentativní schodiště, dále dvě malé kanceláře s terasou, sklady, technické zázemí. Ve 3. NP je kotelna, sklady a sociální zázemí a dále dvě garsonky (jedna s velkou terasou), fitness (sauna), bazén v prosklené místnosti do zahrádky. Ve 4. a 5. NP jsou pak dva velkometrážní byty s terasami (mezonet 4+1 se zahrádkou; byt 4+kk s terasami).
Vila je postavena na betonových základech na tvrdém podloží z cihlových bloků. Vytápění probíhá plynem, je zde plně kapacitně ideální funkční plynový kotel a bojler na ohřev vody. Elektřina v domě je v mědi, voda i kanalizace je obecní. Vila je průběžně udržovaná, rekonstrukce střechy proběhla v r. 2018 (povrch plech a šindel). Je zde rozvedeno zabezpečení, klimatizace není. Do všech místností zaveden pevný internet, je zde klimatizovaná „serverovna“.
Pro bližší představu o potenciálu této nemovitosti doporučujeme prohlídku. Další informace rádi poskytneme v naší kanceláři.

Číslo zakázky
IDNES-N5238
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
jiného typu
Rekonstrukce
2018
Zastavěná plocha
298 m2
Užitná plocha
770 m2
Skladovací plocha
194 m2
Počet podlaží
5
Počet parkovacích míst
2
Počet místností
18
Výtah
PENB
D
Internet a TV

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku