Kancelářské prostory s balkonem v projektu Holečkova House v centru Prahy

Holečkova, Praha 5

16 190 000 Kč

+ provize zahrnuta

Holečkova House nabízí to nejlepší, co centrum Prahy může poskytnout – bohatou zeleň blízkých parků, prověřené nákupní značky, kvalitní služby, zavedené školy a školky, soukromou zdravotní péči, klubová sportovní centra, bohatý kulturní život a mnoho dalšího. Holečkova House je místo, kde krása, funkce, nezbytnost a luxus splývá v jedno, je to příslib životního stylu na vysoké úrovni.
Moderní prémiové komerční prostory o rozloze 247,6 m2 s balkonem o výměře 3,3 m2 se nachází v prvním patře projektu Holečkova House v centru Prahy, v těsné blízkosti parku Sacre Coeur 2, pár minut chůze od OC Nový Smíchov. Prostory jsou určeny jako kancelářské.
Architektonický návrh vychází ze stávající městské struktury a nabízí dva exkluzivní byty a komerční prostory nejvyššího standardu. Výšková návaznost domu drží rytmus se stávající částí rezidenčního bloku, stejně jako architektonické zpracování je inspirováno současnými trendy, s promyšleným dispozičním uspořádáním a velkým důrazem na finální dokončení.
Ať už jste milovníkem klidné či rušné komerční zástavby pro obchodní aktivity, Holečkova House nabízí obojí. Nemusíte vybírat mezi výhodami centra velkoměsta či intimitou předměstí, protože administrativní a komerční prostory v Holečkova House nabídnou vše, co si přeje a žádá podnikatelský image, splní veškeré obchodní potřeby.
Projekt Holečkova House nabízí
- možnost volby vnitřních dispozic dle vlastních potřeb
- široký výběr koncových prvků interiérů
- základní dokončené standardy
- moderní technologie
- parkovací stání venkovní a vnitřní
- skladové prostory
- reprezentativní recepce a služby 24/7
- ostraha a kamerový systém
- bezbariérové prostředí
- klientské změny a interiér na klíč
Více informací najdete na

Číslo zakázky
IDNES-HHA4.101
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
projekt
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Užitná plocha
248 m2
Výtah
PENB
C

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama