Prodej restaurace, 606 m²

Na Vidouli, Praha 5 - Jinonice

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: volejte makléři, bez DPH

Prodej, restaurace, 605,7 m2 - Praha 5

Nabízíme vám unikátní zrenovované historické nebytové prostory o velikosti 605,7 m2. Jsou součástí připravované výstavby 2. etapy jedinečného projektu Jinonický dvůr, v jejímž rámci dojde k citlivé renovaci Jinonického zámečku, který je národní kulturní památkou ze 17. století. Stavební dokončení je plánováno na září 2021.
Jedná se o nebytové prostory vhodné pro restauraci o celkové výměře 619,5 m2 včetně technického zázemí a s cca 220 místy k sezení. Součástí prostor je prostor restaurace (356 m2), kuchyň, zázemí kuchyně, sklad, sklad nápojů, kancelář, šatna, wc/sprcha. Prostor je nabízen ve stavu shell & core a bude dokončen naší společností dle požadavků klienta – dokončení a požadované úpravy nejsou zahrnuty v nabídkových cenách. Nabízíme možnost zprostředkování spolupráce s interiérovým studiem ve věci návrhu kompletního interiéru restaurace.
K restauraci je možné realizovat pivovar s venkovní zahrádkou s max. kapacitou 120 místy k sezení a možností přikoupit vnitřní parkovací stání v rámci samostatné cenové nabídky.
Nebytové prostory jsou součástí rezidenčního areálu, který vyroste v atraktivní lokalitě Prahy 5 - Jinonicích mezi vilovou zástavbou a administrativní lokalitou v Nových Butovicích, v blízkosti přírodního parku Košíře-Motol a Prokopského údolí. Velice nízká konkurence v oblasti gastronomie okolí. Prostory je možné využít i pro jiný účel nežli pro restauraci.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro více informací. Prodej přímo od majitele. Více informací o rezidenčním areálu na webu projektu Jinonický dvůr.

Číslo zakázky
IDNES-A1.K1
Cena
cena na vyžádání
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
ve výstavbě
Typ komerční nemovitosti
restaurace
Kolaudace
2021
Rekonstrukce
2020
Užitná plocha
606 m2
Počet podlaží
4
Podlaží umístění
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Topení
lokální - plyn
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Roční spotřeba energie
125 kWh
PENB
C

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku