Prodej nájemního domu, činžáku, 1844 m²

Zderazská, Praha 5 - Radotín

20 000 000 Kč (10 846 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně právního servisu

Prodej Činžovního domu, 1844 m2, Praha

Prodej lukrativního pozemku, na kterém se nachází činžovní dům a který je vhodný pro výstavbu nového bytového domu (o 23 bytových jednotkách, ve fázi projektu). Stavba s pozemkem se nachází v ulici Zderazská, Praha-Radotín a nabízí panoramatický výhled z oken na krásy Prahy.
Unikátní lokalita:
Nemovitost je situována ve vskutku unikátní lokaci blízko centru Prahy (cca 15 km), s výborným dopravním spojením (30 minut městskou hromadní dopravou), či 20 minut autem do centra Prahy. Zároveň je však pozemek umístěn v přírodním okolí, kde se poblíž domu nachází lesopark. Ten poskytuje čistý vzduch a ideální prostředí pro pěší procházky či sportování. Navíc veškerá potřebná infrastruktura je v pěší vzdálenosti od domu - školy, školky, obchody, sportovní centra, bazén. Vše potřebné ke komfortnímu bydlení tak najdete v okolí domu. Na sousedním pozemku se nachází elitní obytný dům Trasy Radotín.
Charakteristika pozemku:
Parcela, jejíž výměra parcely činí 1837 m2, se nachází na svahu, jehož stoupání je 30%, čímž nabízí krásné výhledy na okolí. Pozemek je orientovaný jižně, až jihovýchodně a nabízí tak dostatek slunečního světla. Z geologického hlediska tvoří zeminu na pozemku břidlice. Momentálně je na pozemek přivedena voda a elektřina. V červnu 2019 pak bude přiveden plyn a kanalizace.
Projekt bytového domu:
V domě celkově o 5 NP se bude nacházet 23 bytových jednotek. Plocha domu pak bude činit 2.291 m2 a díky svažitému pozemku lze postavit jedinečný, víceúrovňový dům, jaké jsou k vidění např. na mořském pobřeží. Dům poskytuje panoramatická okna, velké terasy, balkóny a rozlehlé pozemky, umožňující odpočinek s rodinou a přáteli na svěžím vzduchu, aniž by bylo zapotřebí opouštět dům. Dům bude rovněž disponovat výtahem.
Charakteristika bytů projektu:
Byty budou ve velikosti od 32 m2 do 79 m2 a budou dispozičně volně koncipovány. Počet a plochu bytů lze regulovat v procesu stavby a prodeje, dle přání kupujících. Správně naplánované veřejné služby umožňují měnit dispozice bytů. Na každý byt je naplánován balkón či lodžie, nebo vlastní část pozemku. Na každý byt je rovněž vydělen sklepní prostor.
Parkovací místa:
Pohodlné parkování bude zajištěno v 1. NP domu. Z parkoviště o 20 parkovacích místech bude možné pohodlně vyjet výtahem přímo do bytu.
Způsoby prodeje:
Lze prodat jak formou prodeje s. r. o., tak formou kupní smlouvy nemovitosti. V kupní ceně je zahrnuto: smlouvy u advokáta, registrace v katastru nemovitostí. V ceně není zahrnuta 4% daň z nabytí nemovitosti.
V současné době se na pozemku nachází dům, skládající se z 3 pronajatých bytů. Měsíční příjem z nájmu činí 35.000,- Kč. Smlouvy o nájmu lze ukončit kdykoliv.

Číslo zakázky
IDNES-N8308
Cena
20 000 000 kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
projekt
Typ komerční nemovitosti
nájemní dům, činžák
Plocha pozemku
1837 m2
Zastavěná plocha
470 m2
Užitná plocha
1844 m2
Počet podlaží
5
Parkování
garáž, parkování na ulici
Topení
lokální - plyn, lokální - tuhá paliva, lokální - elektrické, ústřední - plynové, ústřední - tuhá paliva, ústřední - elektrické
PENB
C

Kontaktujte prodejce

iRealitka.cz

Čajkovského 916, Hradec Králové

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku