Prodej kanceláře, 800 m²

Ke dvoru, Praha 6 - Vokovice

Cena na vyžádání

Barokní sídlo

Původní barokní historická budova ze 17. století dnes představuje jedinečnou investiční příležitost pro ty, kdo dokáží ocenit skutečnou hodnotu. Reprezentativní nemovitost s velkorysými rozměry nabízí důstojné sídlo vhodné k vícegeneračnímu bydlení i podnikatelským účelům. Místo na rozhraní města a přírodního parku, kde se potkává historie s moderním bydlením v pěším dosahu metra, tramvajových linek a dálkových spojů.
Exkluzivní vila na prestižní adrese s pěti nově vytvořenými samostatnými apartmány ve třech patrech, ve velikostech od 67 m2 do 134 m2, je součástí komplexu zahrnujícího starý panský dvůr i moderní obytné budovy navržené tak, aby s historickou částí tvořily jedinečný harmonický celek. Budovu a všechny apartmány charakterizuje nekompromisní důraz na kvalitu všech jejich aspektů. Od precizně zpracovaných oken v původní podobě, přes dokonale citlivou rekonstrukci je zřejmé, že se jedná o skutečně prémiové moderní bydlení. Použití špičkových materiálů, nadstandardní zpracování i pečlivý výběr všech prvků jsou samozřejmostí.
Bydlení v dokonalém komfortu s přírodou na dosah se nachází v klidné čtvrti Vokovice spadající pod šestou pražskou část a maximálně těží ze své pozice na rozhraní města a přírodního parku. Na jedné straně je centrum metropole dosažitelné městskou hromadnou dopravou do 15 minut (na metro, tramvaj i vlak to není déle než 5 minut), na straně druhé se člověk již po několika krocích ocitá v přírodní rezervaci Divoká Šárka a může naplno využít její možnosti v oblasti relaxace a sportovního vyžití. Tato adresa však dokáže nabídnout mnohem více než jen nádherné okolí plné zeleně. Je skvělým místem pro život díky výbornému dopravnímu spojení, blízkosti letiště, nákupních center a prestižních mezinárodních škol. Nedaleko se nachází golfové hřiště, tenisové kurty, fitness centrum a vodní nádrž Džbán vybízející ke koupání i vodním sportům.
Velkorysý prostor: 800 m2 podlahové plochy, 290 m2 pozemku, 5 bytových ateliérů, 3 podlaží, 24/7 recepce, 6 míst podzemního parkování, 2 sklepy.

Číslo zakázky
IDNES-HOMELAND-S-530
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
po rekonstrukci
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Plocha pozemku
290 m2
Zastavěná plocha
290 m2
Užitná plocha
800 m2
Počet podlaží
3
Parkování
garáž
PENB
G
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku