Prodej restaurace, 650 m²

Komunardů, Praha 7 - Holešovice, okres Praha

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: Nájemné cca 100.000 Kč + odstupné k jednání včetně provize RK

Přenechání zavedené restaurace s bowling barem, Praha 7 - Holešovice

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme převzetí zavedené a ziskové restaurace s bowling barem na Praze 7 v Holešovicích. Jedná se o převzetí nájemní smlouvy s odstupným za veškeré vybavení provozu. Celková podlahová plocha činí 650m2. Nachází se na frekventované ulici Komunardů u tramvajové zastávky v zástavbě činžovních a kancelářských budov. To zajišťuje dostatek zákazníků jak přes obědy tak ve večerních hodinách.
Kapacita sezení v restauraci včetně salonku činí 94 osob, kapacita sezení v bowling baru je 30 osob. Prostory se skládají z prostoru restaurace, salonku pro 20 osob, bowling baru se čtyřmi drahami, kuchyně, prostorných skladovacích prostor, dámskými a pánskými toaletami pro hosty, zázemí pro zaměstnance, kanceláří pro vedení a garáže v objektu.
Jedná se o převzetí nájemní smlouvy nebo firmy na kterou je nájemní smlouva napsaná s odstupným za kompletní vybavení restaurace i bowling baru. Celý podnik může bez přerušení fungovat dále. Jeho provoz je plně zajištěn zaměstnanci (kuchaři, obsluhou restaurace i bowling baru). Odpadá tedy problém se sháněním zaměstnanců. Důvod prodeje restaurace je odchod majitelů do důchodu. Restauraci je možné předat v nejbližší době, dle dohody. Pro další informace ohledně odstupného, nájemného a dalších podrobností mne neváhejte kontaktovat.

Číslo zakázky
IDNES-kopd00003
Cena
cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
restaurace
Užitná plocha
650 m2
Podlaží umístění
-1. patro, suterén (1. PP = podzemní podlaží)
Počet parkovacích míst
1
Voda
veřejný
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku