Prodej restaurace, 445 m²

Praha 9 - Satalice

Cena na vyžádání

Prodej restaurace 257 m2, Praha 9, Satalice

Ve výhradním zastoupení nabízíme RD po kompletní rekonstrukci s terasou, 4+1, 279,6 m2 ploch je využíváno pro bydlení, restaurace má 257 m2 a je připravena k okamžitému provozu. Pozemek je obdélníkového tvaru , kratší stranou k ulici, s výrazným sklonem na západ. Vchod do restaurace je z ulice, ze zádveří je možné jít na schodiště k bytu, který má vlastní vstup ze zahrady po venkovním schodišti a přes terasu. Provoz restaurace a bytu je důsledně oddělen. Část přízemí a suterén je užíván jako restaurace se zázemím. Byt v 1. NP s okny do zahrady je mezonetový, propojený do podkroví - v přízemí dvě ložnice, v podkroví pracovna, společenská část s rozlehlým obývacím pokojem, moderní samostatná kuchyň. V komoře v druhém podkroví (pod hřebenem) je kotel ÚT pro byt.
Provozovna má odbytovou místnost s barem v přízemí a v suterénu je hala s kulečníkem. Je zde varná kuchyně s úplným skladovým zázemím, přípravnami a sklady. Kuchyně je moderně vybavena a provozní prostory mají novou vzduchotechniku. Topení je samostatné pro provozovnu plynovým kotlem v suterénu.
Na krásné, udržované osvětlené zahradě se nachází vyhřívaný venkovní bazén, studna, garážové stání s přístřeškem pro dvě auta. Tato nemovitost je ideální pro rodinné bydlení i podnikání. Veškerá občanská vybavenost, metro Černý Most. Doporučuji prohlídku této zajímavé nemovitosti. Více informací při osobním jednání. Hypotéku a kompletní právní i finanční servis zdarma zajistíme. Č. nabídky N80681.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N80681.

Číslo zakázky
IDNES-N80681
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
restaurace
Plocha pozemku
628 m2
Zastavěná plocha
186 m2
Užitná plocha
445 m2
Počet podlaží
1
Balkon
Terasa
Bazén
Plyn
veřejný přívod
Odpad
veřejná kanalizace
PENB
G
Internet a TV

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku