Prodej ubytovacího objektu

Quanta roo, Puerto Aventuras, Mexiko

75 000 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Resort Bohemian Village, Puerto Aventuras, Mexiko

Nabízíme exkluzivně prodej krásného resortu ve městě Puerto Aventuras v Mexiku.
Resort Bohemian Village se nachází hodinu jízdy jižně od mezinárodního letiště v Cancúnu a jen pár minut jízdy v opačném směru od světově proslulých mayských zřícenin Tulum. V nedaleké blízkosti jsou vyhledávané turistické zajímavosti, jako například Xcaret, Xplor a Mayan Ruins.
Celý resort se skládá z dvanácti samostatných domů ve čtyřech variantách. Stavba byla dokončena v roce 2018 a je zkolaudovaná.
Projekt Bohemian Village je možné provozovat jako resort nebo pronajímat jednotlivé domy přes Booking com. nebo Airbnb.
Krása karibského oceánu a jeho mělké bílé písčité pláže budou jen krátkou procházkou pro odpočinek od vašeho nového domu snů a jen pár metrů od soukromé terasy čeká 40 metrů dlouhý křišťálově čistý bazén. Těsně za bazénem je krásné a profesionálně navržené 9 jamkové golfové hřiště. Pohodlné nakupování v supermarketu pro všechny vaše každodenní potřeby se nachází přímo na dálnici a je snadno dostupné.
Puerto Aventuras marina vám také poskytne spoustu příležitostí ochutnat různorodost kulinářských zážitků z mnoha restaurací ze kterých také můžete pozorovat skákající delfíny.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)

We offer an exclusive sale of a beautiful resort in Puerto Aventuras, Mexico.
Resort Bohemian Village is an hour's drive south of Cancun International Airport and just a few minutes away from the world-famous Mayan ruins of Tulum. Nearby are popular tourist attractions such as Xcaret, Xplor and Mayan Ruins.
The entire resort consists of twelve separate houses in four variants. The construction was completed in 2018 and is approved.
The Bohemian Village project can be run as a resort or rent individual houses via Booking com. or Airbnb.
The beauty of the Caribbean ocean and its shallow white sandy beaches will be just a short walk away from your new dream house and just a few meters from the private patio awaits a 40-meter-long, crystal-clear pool. Just behind the pool is a beautiful and professionally designed 9-hole golf course. Convenient shopping in the supermarket for all your everyday needs is right on the highway and is easily available.
The Puerto Aventuras marina will also give you plenty of opportunities to taste the variety of culinary delights of many restaurants from which you can also see jumping dolphins.

Číslo zakázky
IDNES-RAD0086
Cena
75 000 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Plocha pozemku
3600 m2
Zastavěná plocha
2500 m2
Parkování
parkování na pozemku
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku