Výrobní haly pro strojírenství ( 7 988 m2) v Rakovníku,

Rakovník

Cena na vyžádání

část areálu bývalého podniku TOS Rakovník, s funkční technologií pro výrobu strojů a zařízení, při jihozápadním okraji města. Užitná plocha hal celkem 7988 m2, celková výměra pozemků 15 955 m2. Areál je napojen na elektřinu, vodovod a kanalizaci s ČOV, možnost připojení na plyn v sousední části areálu. V současné době je areál napojený na teplovod sousedního areálu (TUV a vytápění). Technický stav areálu dobrý, areál je využívaný k výrobě tvářecích strojů pro kovy a plasty, strojů pro lití kovů klasických a speciálních hydraulických lisů a strojů pro zpracování sypkých hmot.
Popis jednotlivých objektů:
hlavní výrobní objekt – hala + technický přístavek: hlavní a nejrozsáhlejší objekt areálu na pozemku p. č. st. 2090. Jedná se o ocelovou dvoulodní montovanou halu s jeřábovými drahami s nosností od 8 do 20 tun. Výška jeřábové dráhy 8 a 12 m. Hala obsahuje tyto prostory: příjem materiálu, řezárnu, plechárnu, těžkou obrobnu, obrobnu, montáž a expedici. Hala byla v posledních letech renovována (krytina, opláštění, podlahy). Podlahová plocha haly 6 731 m2.
Dále objekt obsahuje technicko-sociální přístavek, což je 4 podlažní zděná budova (3 nadzemní a 1 podzemní podlaží), přistavěná k jižní straně vlastní haly. Obsahuje sociální zázemí a kanceláře a dále trafostanici.
Celý objekt byl postaven kolem r. 1964, je užívaný a je v dobrém až velmi dobrém stavu. Podlahová plocha přístavku celkem 2 796 m2.
Západně od objektu, směrem ke kalírně se nachází venkovní jeřábová dráha o nosnosti 10 tun.
kalírna – hala: západně od hlavního výrobního objektu. Jedná se o montovaný železobetonový vyzdívaný skelet se zastřešením z betonových vazníků na pozemku p. č. st. 4509. Objekt byl postaven kolem r. 1970 a bez problémů slouží svému účelu. V objektu jsou osazeny elektrické kalící pece a umístěna trafostanice. Podlahová plocha objektu kalírny 1 257 m2.

Číslo zakázky
IDNES-904-043978
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
výrobní prostory
Plocha pozemku
15955 m2
Zastavěná plocha
9000 m2
Užitná plocha
10271 m2
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama