Prodej zemědělského objektu, 2337 m²

Sibřina, okres Praha-východ

69 000 000 Kč 49 000 000 Kč (20 967 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: bez DPH, včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Jezdecký areál nebo obytně/komerční komplex.

Velmi zajímavá nemovitost, kde je možné kombinovat obytnou část s komerční a zejména s velkým pozemkem.
Vhodné pro vytvoření např. prodejní plochy zahradnictví nebo zahradní techniky, skvěle se zde dá kombinovat sídlo firmy v rodinném domě, který je po rekonstrukci. V prostorách stájí a stodol se dají vybudovat prodejní sklady a stále zůstává pozemek plocha přes 12.000 m2 jako prodejní plocha.
Jezdecký areál s velkým rodinným domem v perfektním stavu. Areál prošel velkou investicí. Nyní je zde vybudována jezdecká krytá hala 17x43 m s povrchem geotextílie a písek. Dále lonžovací kruh, první jízdárna 20x40 m, druhá jízdárna 24x64 m, tyto tři jízdárny jsou oddrenážované s gumovými rohožemi a pískem. Dále je zde parkurové kolbiště 40x65 m. Jezdecké plochy jsou osvětlené. Dále výběhy pro koně.
Ve stodole, kde je krytá jízdárna je i velká dílna a sklad sena. Stáj s 32 boxy, vytápěnou sedlovnou. Pro zákazníky je zde klubovna, šatny, sprchy. Kompletně zrekonstruovaný rodinný dům o 6 pokojích + velká koupelna, šatna, technická místnost, malá koupelna a zádveří. Podlahová plocha domu je 140 m2. Topení je elektrokotlem, ohřev vody bojlerem. Dům je zabezpečen alarmem. Brána, stáje mají připravený rozvod pro kamerový systém. Na pozemku je 15m3 jímka, 3 studny. Je možnost připojit další sítě.
Velkou výhodou je poloha areálu. Sibřina je první obec za hranicí Prahy. Další výhodu ocení zákazníci areálu, kteří mohou na vyjížďky využít Klánovický les, který je vzdálený 2km.
Hodnota pozemku, staveb, rozsáhlá rekonstrukce nejen že odpovídá ceně, ale zanedbatelný není ani výnos, který areál umožňuje: 32 boxů při pronájmu. Výuka jízd. Dále je zde možné pořádat příměstské tábory, prodej potřeb pro koně, krmiva. Další potenciál je vybudovat nad stájemi ubytování, které by zajistilo další výnos.
Pokud byste se chtěli ze svého PC projít domem, napište a já Vám pošlu virtuální prohlídku vytvořenou špičkovou technologií, která se nejvíce blíží skutečné prohlídce.

Číslo zakázky
IDNES-1808MF002
Cena
49 000 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
zemědělské objekty
Plocha pozemku
17820 m2
Užitná plocha
2337 m2
Počet parkovacích míst
20
Parkování
parkování na ulici
Topení
ústřední - elektrické
Elektřina
zavedena
Voda
vlastní zdroj
Odpad
septik / jímka
Roční spotřeba energie
140 kWh
PENB
C (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku