Prodej zemědělského objektu 38 047 m²

Masarykovo náměstí, Škvorec, okres Praha-východ

Cena na vyžádání

Moderní rodinný jezdecký areál s domem a krytým bazénem Praha - východ. CP 38.047m2.

Moderní jezdecký areál s rodinným domem, boxovým ustájením s padoky pro 23 koní, venkovní jízdárna, zastřešený kolotoč pro pohybování koní, kruhová ohrada, byty a zázemí pro personál, výběhy. CP38047m2 Moderní jezdecký areál s rodinným domem, vnitřním bazénem, boxovým ustájením s padoky pro 23 koní, venkovní jízdárnou, zastřešeným kolotočem a kruhovou ohradou pro pohybování koní, byty a zázemím pro personál a s výběhy navazujícími na areál.
Tento výjimečný soubor budov a pozemků se nachází na okraji městyse Škvorec, v okrese Praha-východ, 22 kilometrů východně od centra Prahy, 10 kilometrů západně od Českého Brodu a 16 kilometrů jižně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Poloha kromě příjemného bydlení a soukromí zajišťuje i bezproblémové provozování jezdeckého centra. Celý objekt je oplocen a do areálu vedou široké příjezdové cesty pro vjezd i parkování LKW a tím pádem je zajištěna výborná manipulace jak při transportu koní, tak při dovozu krmení a taktéž i při odvozu hnoje. Objekt je sledován kamerovým systémem. Vše je zde promyšleno a dotaženo do nejmenších detailů.
Dům i hospodářské stavby jsou postaveny z kvalitních materiálů a v celém areálu jsou zpevněné plochy se zámkovou dlažbou po které lze jezdit i s traktorem a kamionem. Rodinný dům má úžasnou atmosféru a nadstandardní dispozici 7+1. V 1. NP je kuchyň s jídelním koutem, prostorný obývací pokoj s krbem, dvě pracovny, koupelna s velkou vanou , samostatné WC a technická místnost. V 2 NP jsou dva dětské pokoje, ložnice , koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC a pokoj pro hosty s vlastní koupelnou a WC. U všech pokojů včetně hostinského jsou samostatné šatny. Spojovacím krčkem se dostaneme do protilehlé budovy. Zde je v prvním patře velká pracovna a volný půdní prostor. Po schodišti sejdeme do přízemí kde je garáž pro tři auta a vnitřní vyhřívaný bazén 7 x 3,5m, sauna, sprcha a WC. Na obytnou část rodinného domu je napojena část pro zaměstnance do které je vstup z přízemí domu i z nádvoří. Zde je v přízemí klubovna s kuchyňským koutem, sedlovna, sprcha a WC. V prvním patře pak dva byty 1+kk s WC a koupelnou pro ubytování zaměstnanců. Vytápěná podlahová plocha rodinného domu je 458m2 a domu s bazénem 68m2. Na sedlovnu navazuje první stáj pro koně s boxovým ustájením, mycím boxem a boxem se soláriem pro koně. V mycím boxu je bojler pro ohřev teplé vody. Na boxy navazují padoky. V boxech i padocích je na podlahách speciální stájová guma. Na protilehlou budovu s bazénem navazují další hospodářské budovy a sklady a tvoří tak s rodinným domem a vjezdovou bránou uzavřený dvůr. Samostatnou stavbou je další stáj pro koně, též s boxovým ustájením s padoky. K této stavbě je napojena přístavba s dalšími prostornými boxy pro koně včetně velkého boxu pro klisny s hříbaty. Nad stájemi je půdní prostor pro skladování sena. V zadní části areálu za stájemi je jízdárna se špičkovým, speciálním povrchem pro výcvik koní o rozměru 50 x 30m, zastřešený kolotoč pro pohybování šesti koní a kruhová ohrada. Přímo za vjezdovou zadní bránou navazují výběhy pro koně. Vytápění rodinného domu i domu s bazénem je zajištěno plynovým kotlem a solárními panely umístěnými na střeše stáje, v celém 1. NP je podlahové topení. Na podlahách je dlažba a plovoucí podlahy. Nemovitost je napojena na el.220/380, vodovodní řád a plyn. V areálu je také studna, na kterou jsou napojeny stáje. Odpady jsou svedeny do žumpy na vyvážení s vyústěním před vjezdem do areálu. Kanalizace je přivedena na okraj pozemku a lze se napojit.
Stáje jsou skvěle funkčně vymyšleny. Mají 23 prostorných boxů, široké uličky, padoky, sedlovny, sklady na krmiva, mycí box s teplou vodou, solárium a i velký prostor na podestýlku a seno. Jízdárna má nejen špičkový povrch zajišťující výborné podmínky pro trénink koní, ale také osvětlení. Jedná se o mimořádnou příležitost koupě nádherného, plně funkčního areálu s luxusním bydlením pro náročné. Velkou hodnotu tvoří pozemky, u kterých je možnost zahrnutí v územním plánu do zony pro bydlení a v případě nevyužití areálu pro provoz jezdeckého centra lze oddělit část bydlení a pozemky využít jako stavební pro výstavbu dalších rodinných domů. Doporučujeme. Kompletní fotodokumentaci, půdorysy a virtuální prohlídky najdete na našich webových stránkách.

Číslo zakázky
IDNES-id_rk-34832047
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
zemědělské objekty
Lokalita projektu
centrum
Rekonstrukce
2011
Plocha pozemku
38047 m2
Zastavěná plocha
2000 m2
Užitná plocha
38047 m2
Počet podlaží
3
PENB
D
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

1 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku