Prodej komerčního objektu (jiného typu), 800 m²

Šonov, okres Náchod

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: vč. provize a služeb RK

Prodej luxusního historického sídla na krásném místě Šonov u Broumova

Společnost RE/MAX Future Vám nabízí ojedinělou příležitost ke koupi luxusního sídla - kompletně rekonstruovaného historického statku, který se nachází v panenské přírodě, na polosamotě v obci Šonov u Broumova.
Jedná se o bývalou zemědělskou usedlost – klasický statek broumovského typu z první poloviny 19. století, složený ze tří budov, který byl označen jako nejlépe zrekonstruovaný v celém Broumovsku.
Na nemovitosti byla provedena velmi nákladná a důkladná rekonstrukce s maximálním důrazem na zachování historických detailů a původních architektonických prvků. Zároveň jsou zde uplatněny nejnovější technologie, které zaručují maximální komfort užívání nemovitostí: dvě moderní kuchyně se zabudovanými spotřebiči, podlahové vytápění v obou dvou obytných budovách ve všech podlažích s regulací teploty vzduchu v jednotlivých místnostech. Všechny budovy mají nové dřevěné stropy, novou střešní krytinu, zrekonstruované klenby, sklepy, nové omítky, nová dřevěná okna, nové rozvody vody, odpadů a elektřiny, nové dlažby z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů. Na střeše nové stodoly jsou solární panely. Samozřejmostí jsou dokonalé stavební úpravy proti zemní vlhkosti pomocí tlakové injektáže.
Celkové náklady na rekonstrukci této nemovitosti zdaleka přesahují její prodejní cenu.
Objekt je složen z hlavní obytné budovy, která sloužila zahraničním majitelům jako letní a zimní rekreační sídlo, druhá budova-původně výměnek byla využívaná jako ubytování pro návštěvy, i komerčně pro hosty.
Hlavní budova se skládá z obývacího pokoje, navazující kuchyně, ložnice, koupelny s WC, v patře jsou tři ložnice, koupelny WC a velká školící místnost pro cca 15 lidí, v přízemí je ještě technická místnost, honosná vstupní hala a bývalé stáje přebudované na obytný prostor s krbem. Stodola slouží jako prostorná garáž. Výměnek je dispozičně řešen podobně jako hlavní místnost, nicméně je menší a není zde školící místnost a stáje. Obě budovy jsou podsklepeny klenutými sklepy. Více fotografií naleznete na: https://www. remax-czech. cz/reality/detail/235198/prodej-historickeho-objektu-800-m2-sonov

Číslo zakázky
IDNES-211-N02095
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
po rekonstrukci
Typ komerční nemovitosti
jiného typu
Rekonstrukce
2012
Plocha pozemku
6258 m2
Zastavěná plocha
700 m2
Užitná plocha
800 m2
Počet podlaží
2
Terasa
Parkování
garáž
Topení
ústřední - elektrické
Elektřina
230V, zavedena
Odpad
vlastní čistička
Dopravní dostupnost
silnice, autobus
PENB
E

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku