Albrechtice u Sušice Zavedený penzion pod Sedlem - 46 lůžek s vlastní restaurací

Sušice, okres Klatovy

5 270 000 Kč

Poznámka k ceně: Cena po slevě.

Nabízíme na prodej známý, zavedený „penzion pod Sedlem“ s kapacitou cca 46 lůžek s vlastní restaurací s terasou, ležící na unikátním místě s úžasným výhledem pod lesem, na konci obce Albrechtice (760 m. n. m. ) u Sušice 7 km, na výchozím bodě turistické trasy na oblíbenou, hojně navštěvovanou rozhlednu Sedlo, vzdálenou 1,5 km. NUTNO VIDĚT.
Popis: suterén: garáž, chodba, sklad piva, kotelna s uhelnou, schody do 1. NP: chodba, zařízená restaurace s barem a krbem (35 míst sezení), vybavená kuchyně (plyn. sporák s el. troubou, 2x MV trouby, 2x dvou-dřez, myčka... ), sklad potravin, byt správce (1+1 s kuch. linkou a koupelnou), WC páni a dámy, úklidová míst., dřev. schodiště do 2. NP: turistická ubytovna: chodba, muži – umývárna s WC, ženy – umývárna s WC, 3 x pokoj s dřevěným patrem (3 x 7 lůžek), 4. pokoj (5 lůžek), 5. pokoj (7 lůžek), společná kuchyňka (el. sporák, lednice, MV trouba), dřev. schodiště do podkroví: apartmány: hala, 2 x apartmán (3 a 4 lůžka) s mezonetem a vl. koupelnou (hydro-masážní, rohová vana, umyv., WC), 2 x pokoje (2 x 3 lůžka), koupelna pro pokoje (sprch. kout, umyv., WC), prostorná hala s projekcí s plátnem (ideální na školení apod.. ). Prodej vč. veškerého vybavení, zařízení i venkovního zázemí – vše v ceně.
Vedlejší stavby: dřev. altán s krbem a grilem, dřev. altán s výrobnou domácí zmrzliny, terasa (24 míst sezení), venkovní posezení (40 míst sezení), dětský koutek (houpačky, pískoviště, lanovka), ohniště, rampa na bmx, oplocená zahrada s možností bazénu... Zastavěná plocha: 299 m2 Ostatní pozemky: 2.444 m2 El. : 220/380 V Odpad: septik
Voda: obecní řad Vytápění: ÚT – zánovní kotel Viadrus na T. P. propojený s 2 el. boilery
Nízké provozní náklady: uhlí a dřevo cca 25.000 Kč/rok + elektřina cca 5.500 Kč/měs. + 0 Kč voda zadarmo od obce + ( dostává 3.000 Kč/měs. + WIFI internet zdarma od O2 za vysílač. )
Klienti a akce: zavedená klientela (7 let): školy v přírodě (ČR i SRN), dětské domovy, školení, kurzy, oslavy, speciální silvestrovské vepřové hody (až 2.500 lidí. ) a 1.5. otevírání turist. sezóny... Původní stavení – bývalé školy prošlo kvalitní renovací (nová krytina vč. krovu, kompletní podkroví, topení, zázemí... ) a stalo se vyhledávaným, výchozím turistickým místem v této části Šumavy, nejenom díky kvalitnímu ubytování a jídlu, ale i kvůli krásné přírodě kolem mystického vrchu Sedlo = původní keltské hradiště s dominantní 27 m novou rozhlednou.

Číslo zakázky
IDNES-P0984
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
po rekonstrukci
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Přístupová komunikace
asfalt
Plocha pozemku
2743 m2
Zastavěná plocha
299 m2
Užitná plocha
700 m2
Obchodní plocha
500 m2
Počet podlaží
3
Počet lůžek
46
Terasa
Topení
ústřední - tuhá paliva
Elektřina
230V
Odpad
septik / jímka
Vybavení
Zařízený
PENB
G

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama