Prodej komerčního objektu (jiného typu), 314 m²

Trenčín, Slovensko

5 555 000 Kč (17 691 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání včetně provize RK

Prodej, Ostatní komerční nemovitosti, 346m2 -

Administrativní budova/polyfunkční objekt s výhledem na hrad pro podnikání i bydlení. Na prodej objekt v osobním vlastnictví v blízkosti centra na ulici Gen. M. R. Štefánika ve městě Trenčín (Slovensko) sestává z 2 nadzemních podlaží, 5 vlastních vyhrazených parkovacích míst pod přístřeškem přímo před budovou s výměrou 105 m2 a majoritním podílem na pozemku o výměře 246 m2 (podíl 478/756), který slouží jako příjezdová komunikace.
Celková výměra pozemku je 346 m2. Vyhrazený pozemek pro parkování před budovou je možné využít jako přístavbu k rozšíření přízemí. Přístřešek je praktický jako při dešti, tak i při sněžení. Celý nakládací prostor osvětluje aktivní fotobuňka, která umožňuje činnost i během noci. Budova je postavena v roce 1956, přičemž převažující konstrukce objektu je z cihly.
Nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí, kde byla nová přístupová cesta, fasáda včetně zateplení, vstupní dveře VEKOS, schodiště, zábradlí, vchodové bezpečnostní dveře ADLO, plastová okna, koupelna a sociální zařízení.
Objekt je v uzavřeném dvoře zabezpečen zvedací rampou na dálkové ovládání a
dvoukřídlovou bránou .
Nemovitost má samostatné plynové topení, připojení na vodu, elektřinu, TV,
internet i telefon a obecní kanalizaci. Šikmou-sedlovou střechu pokrývá v přední části plech spolu s prosvětlovacím profilem a vzadu taška. Elektrický proud je k dostupný v elektrickém napětí 220/380 V.
K nemovitosti patří i pozemek (zahrada) v její zadní části v celkové ploše 68 m2. Objekt je zcela vyprázdněn a připraven k okamžitému prodeji.
Přízemí má plochu 184 m2, kterou pokrývá velkoformátová dlažba 60 cm x 60 cm v béžové barvě a obklopuje ho místní lesopark Brezina. Toto přízemí v minulosti sloužilo jako sklad ovoce i zeleniny a později jako vzorkovna. Tento areál má ideální stav, v létě poskytuje příjemný chlad a v zimě naopak potěšující teplo. Aktuální forma umožňuje využít prostory na obchod, vzorkovnu,
sklad, výrobu nebo služby, či garáže resp. změnit interiér na zcela jiné využití. Prostor má 2 vstupní dvoukřídlé brány s rozměrem 3 m x 2,8 m (možnost výměny na sekční i výklopná vrata) a 1 vchodové standardní dveře, takže se dá vnitřním vyčleněním využívat samostatně jako 3 samostatné prostory.
V celém prostoru je pouze jedno velké plastové okno. Maximální dostupná
výška je 3,6 m. Na listu vlastnictví je toto prostranství vedené jako nebytový prostor.
První patro má rozlohu 130 m2, na listu vlastnictví je tento prostor veden jako byt, ale prostor je vhodný i pro kancelářské účely, případně kombinaci těchto 2 funkcí. Prostor dispozičně sestává ze 3 samostatných místností s výškami 2,4 m, 2,74 ma 3,38 m (1 pokoj lze rozčlenit na 2 samostatné pokoje), jeden prostor pro asistentku, velkou chodbu ve tvaru L, nové samostatné sociální zařízení
, kuchyň, koupelnu a technickou místnost. Na celém patře jsou namontovány plastová okna, plovoucí podlaha (kromě koupelny, technické místnosti a sociálních zařízení, kde jsou keramické dlažby.

Číslo zakázky
IDNES-00999
Cena
5 555 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
jiného typu
Lokalita projektu
centrum
Rekonstrukce
2016
Plocha pozemku
384 m2
Užitná plocha
314 m2
Počet podlaží
2
Počet parkovacích míst
6
Parkování
garáž, parkování na ulici
Plyn
zaveden
Topení
ústřední - plynové
Elektřina
230V, zavedena
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení
částečně zařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku