Prodej restaurace, 793 m²

Trutnov - Horní Předměstí

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: Cena včetně provize RK a právních služeb.

Restaurace, součástí objektu prodejna potravin, užitná plocha 793 m2, Horní Před

Nabízíme k prodeji komerční objekt o celkové užitné ploše 793,3 m2, sloužící z větší části jako provozovna restaurace. V přízemí se nachází menší prodejna potravin. V zadní části budovy je umístěna výměníková a tlaková stanice (276,94 m2), která se na základě stávající smlouvy s ČEZ Teplárenská a. s. podílí z 34,61 % na nákladech na opravy a zachování společných částí.
Objekt se nachází v zástavbě obytných domů, tvořících sídliště, v ulici Prokopa Holého v Trutnově. V blízkosti sídliště se postavena základní škola. Budova je napojena na rozvod elektrické energie, veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci, horkovod a zemní plyn je na hranici pozemku.
Objekt je dvoupodlažní, nepodsklepený. Je založen na betonových patkách a betonových pasech. Jedná se o železobetonový montovaný skelet. Stropní konstrukce jsou provedeny z železobetonových panelů. Část obvodových stěn je vyzděna, z části jsou stěny provedeny z lehkého obvodového pláště (tzv. boletické panely). Střecha je plochá. Její konstrukci na betonových panelech tvoří škvárový násyp v tl. 3-13 cm, plynosilikát v tl. 20 cm, asfaltopískový koberec a dřívější lepenka byla před několika lety nahrazena hydroizolační PVC fólií určenou na ploché střechy. Objekt má provedeny vnitřní svody. Okna jsou dřevěná zdvojená, dveře uvnitř objektu dřevěné. Schodiště z 1. NP do 2. NP je ocelové se stupni z terasa.
V objektu jsou nainstalovány rozvody topení s radiátory, současný majitel však vytápí objekt elektrickými přímotopy. Celé 2. NP slouží jako restaurace. tuto tvoří celkem čtyři místnosti z nichž v jedné je umístěn bar s výčepem, se zázemím pro personál v jedné části a stoly s židlemi pro hosty v druhé části. Druhá místnost rovněž slouží pro běžné hosty restaurace. Další místnost je užívána z části jako salonek a z části pro umístění zábavního zařízení (kulečník, billiard, elektronické šipky apod. ). Poslední, největší místnost, slouží jako sál s tanečním parketem, kde je možno zajistit až 100 míst k sezení. V 1. NP je prodejna potravin a sociální zařízení pro muže a ženy, které náleží k restauraci.
Venkovní omítky jsou v převážné části provedeny z břízolitu, v části je provedena keramická mozaika, v části je proveden lehký obvodový plášť. Vnitřní omítky jsou štukové, místnosti ve 2. NP jsou obloženy dřevěným obkladem. V objektu je instalován výtah o nosnosti 500 kg. Klempířské konstrukce jsou provedeny z pozinkovaného plechu. Objekt je užíván od roku 1971.
Objekt je možno nadále provozovat jako restauraci a prodejnu potravin, případně lze uvažovat o rekonstrukci na bytové jednotky. Vzhledem k lokalitě by po takových bytech byla velká poptávka.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N84531.

Číslo zakázky
IDNES-N84531
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
restaurace
Zastavěná plocha
526 m2
Užitná plocha
793 m2
Počet podlaží
2
Výtah
Topení
lokální - elektrické, ústřední - dálkové
Elektřina
230V, 230-400V
Odpad
veřejná kanalizace
Dopravní dostupnost
silnice, autobus
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku