Prodej ubytovacího objektu 3 700 m²

Sídliště pionýrů, Úštěk - Úštěk-Českolipské Předměstí, okres Litoměřice

35 000 000 Kč (9 459 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej luxusního hotelu Patriot, Úštěk, okres Litoměřice

Nabízíme k prodeji velmi atraktivní nemovitost aktuálně sloužící jako hotel, kterou je však možné za minimálních změn připravit v účelu užívání k podnikatelskému záměru budoucího majitele.
Nemovitost je dvoupodlažní o celkové rozloze zastavěné plochy 1305 m2, s celkovým počtem 4 NP. Z 1 NP je zřízen nákladní výtah pro přepravu zásob a dále slouží jako bezbariérový přístup. Celá nemovitost je k dispozici s kompletním vybavením (nábytek, spotřebiče, sportovní vybavení, sauna, solárium, bowling atd. )
1 NP - bezbariérový přístup. Prostory určené k aktivnímu odpočinku - bowling, sauna, masáže, solarium, vířivka a oxygenoterapie a vibrojett. V prostorách je sociální zázemí a dále konferenční sál s kapacitou 60 až 80 míst k pronájmu pro různé firemní a společenské akce a cukrářská výrobna.
2 NP - restaurace s kuchyní plně vybavenou spotřebiči a chladícím boxem, možné využít komerčně jako velkokapacitní vývařovnu. Dále barem o celkové kapacitě ca 100 míst a lobby barem s osobitým prostředím centrální recepce. V prostorách 1 Np jsou k dispozici 3 dvoulůžkové pokoje se sociálním zázemím z toho jeden je uzpůsoben pro osoby tělesně postižené. A dále zázemí vlastní prádelny pro potřeby hotelu.
3 NP - ubytovací pokoje pro hosty a návštěvníky hotelu o kapacitě 33 lůžek. Pokoje jsou jednolůžkové až čtyřlůžkové všechny vybaveny sociálním zázemím, většina pokojů má balkon nebo lodžii. Dále technické a úklidové místnosti.
4 NP - ubytovací pokoje a administrativní místnosti, včetně technických místností a ústřednou hotelu.
Celková kapacita hotelu je 53 lůžek. Areál objektu je dále vybaven přilehlým parkovištěm před budovou hotelu s cca 40 místy k parkování, dále dvorem se zásobovací rampou, v této části se nachází garáž k uskladnění techniky. Vjezd do areálu je přístupný z ulice Polské lidové armády a dále je zde vjezd pro zásobování. Nemovitost má několik přilehlých teras, které slouží jako zahradní část restaurace.
Areál se nachází v blízkosti občanské vybavenosti (zdravotní středisko, škola, školka, městský úřad, síť obchůdků a známé centrum historického centra města Úštěk). Město je známé jako turistická oblast v okolí jezera Chmelař.
Celý objekt nabízí možnost uzpůsobit budoucímu podnikatelskému záměru a převést na užívání k sociálním službám, nebo jako dům s pečovatelskou službou s minimálními stavebnímu úpravami.
Pouze pro vážné zájemce, prohlídka objektu je možná kdykoliv po telefonické domluvě s realitním makléřem.

Číslo zakázky
IDNES-259/3180
Cena
35 000 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
panelová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
jiný
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Plocha pozemku
3308 m2
Zastavěná plocha
1241 m2
Užitná plocha
3700 m2
Počet podlaží
4
Podlaží umístění
2. patro (3. NP)
Terasa
Výtah
Vybavení
zařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Bezbariérový přístup
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

7 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku