Funkční zemědělský objekt ( zařízení pro chov drůbeže)

Valašské Meziříčí, okres Vsetín

2 950 000 Kč 3 300 000 Kč

Jedná se o prodej zděné dvoupodlažní haly ve Valašském Meziříčí, místní části Bynina, Hala se nachází v areálu bývalého JZD.
Dále jsou předmětem prodeje jsou pozemky, které se nacházejí v okrese Vsetín, obec Valašské Meziříčí, k.ú. Bynina. V místě je možnost napojení na všechny IS. Objekt slouží jako odchovna drůbeže a byl postaven asi v polovině 70. let min. století. Přízemní objekt se sedlovým krovem a využívaným podkrovím s přistavenou částí na Z podélné straně sloužící jako kancelář, šatny a soc. zařízení pro zaměstnance. obytnou částí.
V daném místě je možnost napojení na sítě NN, veřejný vodovod a kanalizaci, příjezd do objektu je z veřejné komunikace přes cizí pozemky. Oceňovaný areál není příjezdný z veřejné komunikace. Betonové základy, zdivo v tl. do 40 cm, vnitřní ocelové sloupy a průvlaky, keramické stropy. Venkovní ocelové schodiště s manipulační rampou na S štítové straně. Dřevěná vrata jako přístupy do haly. V hale betonové podlahy s potěrem, rozvody 400/240v, bleskosvod. Součástí technologie jsou rozvody krmení, napájení a ventilace. V adm. přístavbě rozvody TUV, el. boiler, sprcha a umyvadlo s WC.

Číslo zakázky
IDNES-157
Vlastnictví
s.r.o.
Typ komerční nemovitosti
zemědělský
Plocha pozemku
6153 m2
Zastavěná plocha
1106 m2
Užitná plocha
1490 m2
Topení
lokální - plyn
Elektřina
230-400V
Voda
veřejný
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama