Prodej hotelu ve Vamberku

Husovo náměstí, Vamberk

Cena na vyžádání

Prodej zavedeného čtyřhvězdičkového hotelu (restaurace, bar, letní terasa, venkovní gril, 12 pokojů, vlastní parkoviště) na náměstí ve Vamberku. Prodej včetně zaříz. a vybav. Výborný st. tech. stav. Zavedený čtyřhvězdičkový hotel se nachází v centru města na náměstí. V roce 2008-2009 byla provedena kompletní rekonstrukce, v roce 2010 byl hotel uveden do provozu. Objekt je ve výborném stavebně technickém stavu a je v provozu.
V přízemí s bezbariérovým vstupem se nachází restaurace s barem a salonek o celkové kapacitě 72 osob, špičkově vybavená moderní kuchyně se skladovým zázemím, kancelář a soc. zařízení. Ve dvoře navazuje letní terasa s kapacitou cca 20 osob, zastřešený gril s posezením s kapacitou cca 40 osob a vlastní parkoviště. V restauraci jsou osazena kachlová kamna.
V suterénu se nachází kvalitní sklep na pivo.
Ubytování:
K ubytování je k dispozici 12 pokojů - 1 x apartmán s příslušenstvím a 1x novomanželský apartmán s kuchyňkou a masážní vanou přístupné z parkoviště. V 1. patře jsou čtyři dvoulůžkové pokoje a jeden třílůžkový pokoj s kuchyňkou, ve 2. patře jsou rovněž čtyři dvoulůžkové pokoje a jeden třílůžkový pokoj s kuchyňkou. Celková ubytovací kapacita je 26 osob. Do všech pokojů je zaveden internet a TV. Hotel je vybaven centrálním zabezpečením a kamerovým systémem.
Hotel je k prodeji včetně veškerého zařízení a vybavení.
Zdravotně technická instalace:
- voda z veřejného vodovodu
- odpady do veřejné kanalizace
- vytápění UT s radiátory - jako zdroj tepla slouží tři samostatné plynové kotle vždy jeden pro jedno patro + v restauraci kachlová kamna.

Číslo zakázky
IDNES-656
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Zastavěná plocha
600 m2
Užitná plocha
800 m2
Počet podlaží
4
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama