Prodej skladovacích prostor, 1350 m²

Velešín, okres Český Krumlov

6 500 000 Kč (4 815 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej komerčního objektu vhodný jako skladování, výroba, parkování techniky

Exkl. nabízíme k prodeji statek s uzavřeným dvorem a přilehlými pozemky, celkem 5300m2, v těsné blízkosti nádraží ve Velešíně.
Nemovitost je původní zemědělské stavení s obytnou částí a pomocnými staveními, která tvoří uzavřený dvůr. Postupně byl objekt upravován pro komerční využití a ubytování. Poslední využití bylo jako restaurace a ubytování, jsou zde byty pro majitele a personál. Ústřední částí objektu je zděný dvoupodlažní dům:
V I. NP této části je restaurace s venkovním posezením, dále společenský sál, kuchyně, sociální zázemí. V I. NP je ještě malá garsonka pro personál. Tato část je podsklepená.
Ve II. NP hlavní budovy je 5ti pokojový byt s balkonem, dále 3+1 s balkonem a zahájena rekonstrukce dvou menších bytů a sice 2+1 a 1+1(pouze ve fázi bouracích prací)
Na hlavní budovu navazují severní a jižní stavení, původně pro hospodářská zvířata. V severním stavení je garáž, obě stavení
můžou sloužit jako sklady, popř. k přestavbě k jiným účelům. Nad severním stavením je ještě velký půdní prostor., který může být využit k další vestavbě např. jako ubytování, byty, nebo kanceláře. Obě části mají samostatné vjezdy.
Třetí budovou, která uzavírá dvůr je velký objekt 290m2, kterou lze využít pro koncerty, svatby, různé firemní nebo společenské akce, ale i jako výroba, sklad apod., objekt má opět samostatný vjezd
Objekt je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, 3x el. rozvaděč 220 i 380V. Vytápění je ústřední na tuhá paliva.
Zast. pl. domu a nádvoří je 1535m2, plocha nabízených pozemků celkem je 5300m2. V současnosti je objekt využíván pro účely bydlení, před tím sloužil jako jako restaurace s ubytováním. Objekt je v původním stavu, úpravy jsou nutné. Vzhledem k dispozici, poloze, velikosti objektu a možností rozčlenit objekt na více provozů, lze nemovitost využívat a přestavět k různým účelům, nebo je možno účely kombinovat:
-restaurace s ubytováním
-bytové jednotky s parkováním
-sídlo firmy, kanceláře, parkování techniky
-výroba, skladování

Číslo zakázky
IDNES-111-N04701
Cena
6 500 000 kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
před rekonstrukcí
Typ komerční nemovitosti
skladovací prostory
Plocha pozemku
5300 m2
Zastavěná plocha
1535 m2
Užitná plocha
1350 m2
Výrobní plocha
1350 m2
Počet podlaží
2
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku