Prodej ubytovacího objektu, 560 m²

Vítkovice, okres Semily

8 000 000 Kč (14 286 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně právního servisu a provize

Prodej, Hotely, penziony a restaurace Penzion, 560m2, Vítkovice

Prodej horského penzionu, Dolní Mísečky. Nabízíme krásný stylový horský penzion v Dolních Mísečkách, položený 800 m. n. m. Ubytovací kapacita je 15 lůžek, může být navýšena. Plocha pozemku je 3749 m2.
V přízemí najdete vstupní halu s lyžárnou, jídelnu s barem, klubovnu, kuchyni, koupelny, toalety a technické zázemí (kotelna, komora, sklady, dílna). V patře je sedm pokojů pro hosty (2x2lůžkový a 2x3lůžkový s vlastními koupelnami a dále 2x2lůžkový a 1x1lůžkový se společnými koupelnami) a byt správce (3 lůžka). V interiéru je dřevěné obložení a sádrokarton, v přízemí dlažba a v patře koberce.
Vytápění je zajištěno kotlem na dřevo a tepelným čerpadlem. Voda je z vlastního zdroje a odpad je zajištěn bakteriální ČOV. PENB zatím není vyhotoven, proto je uvedeno G (půda je zateplená).
Objekt je pečlivě udržován. Na vstupní straně domu je provedena příprava na rozšíření současné terasy. K domu přísluší parkoviště pro pět vozů, kůlna a garáž (na obecním parkovišti). Okolí chaty je velmi pěkně upravené a zhruba polovinu hranice pozemku tvoří Kotelský potok.
Původní chata byla v roce 2001 zrekonstruována a rozšířena. Penzion je kompletně připravený k provozu. Je nabízen včetně veškerého vybavení (nábytek, vybavení kuchyně, baru a dílny, sněžná fréza, štípačka atd. ). Klientela a současný obchodní model je součástí nabídky.
Perfektní lokalita zajišťuje celoroční využití. Penzion je situován u parkoviště Dolní Mísečky se zastávkou autobusu (spojení z Jilemnice) a skibusu do skiareálu Horní Mísečky-Medvědín-Špindlerův Mlýn. Vedle vynikajících podmínek pro sjezdové lyžovaní se jedná o ideální výchozí bod pro turistiku, horská kola, běžky či skialpinismus.
Nabízený objekt poskytuje široké možnosti využití. Kromě provozování již prosperujícího penzionu zde lze vybudovat příjemnou restauraci. Stavbu je také možné využívat pro soukromou rekreaci. Případně lze na stávajícím pozemku postavit zcela nový objekt. Jedná se o velmi zajímavou investiční příležitost, proto tuto nabídku vřele doporučujeme.

Číslo zakázky
IDNES-N79720
Cena
8 000 000 kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Rekonstrukce
2001
Plocha pozemku
3749 m2
Zastavěná plocha
300 m2
Užitná plocha
560 m2
Počet podlaží
2
Terasa
Elektřina
230V, zavedena
Odpad
vlastní čistička
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku