Prodej ubytovacího objektu 2 800 m²

Vlachovice, okres Žďár nad Sázavou

45 000 000 Kč (16 071 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej zavedeného hotelu na Vysočině, pozemek cca 25000m2

Nabízíme výjimečnou příležitost koupě zavedeného hotelu situovaného uprostřed nádherné přírodní scenérie v samém srdci Žďárských vrchů na pozemku o rozloze cca 2.5 ha. Díky jedinečné poloze umožňující letní i zimní vyžití se jedná o nemovitost s velkým komerčním potenciálem. Za dvě minuty dojdete k rybníku Sykovec s dobrou kvalitou vody a vlastní pláží. Před budovou je v zimě nástupní místo pro strojově upravované běžkařské tratě o délce 50 km, v okolí se nachází několik sjezdovek. Pro cykloturistiku nebo in-line brusle můžete využít 6 km dlouhou stezku, vedoucí Žďárem nad Sázavou a končící u Pilské nádrže. V období mimo hlavní letní a zimní sezónu je možné nabídnout kapacitu hotelu například školám v přírodě, zázemí umožňuje pořádání kurzů, školení, soustředění atd.
Celková kapacita hotelu zahrnuje cca 100 lůžek (40 hotel, 60 turistická část). Všechny pokoje jsou moderně vybaveny a plně funkční. V přízemí hotelové části se nachází dva apartmány, v turistické pak správcovský byt 2+1. Pro hosty je k dispozici sauna, posilovna, i minigolfové hřiště. Gastronomické zázemí sestává z hotelové restaurace (60 míst), jídelny (80 míst) a dvou salónků (35 a 40 míst). Kuchyně je plně vybavená. Vně objektu se nachází rozlehlá terasa obsluhovaná z výdejního okénka, možnost pořádání koncertů a svateb.
Technický stav budov je velmi dobrý, objekt hotelu prochází pravidelnou údržbou a postupnou modernizací - odpady a rozvody vody v plastu, topení v mědi, komplet elektroinstalace kabely CYKY, vyměněná okna, koupelny po rekonstrukci, obložkové zárubně, dveřní křídla, hliníková střecha - za poslední 2 dekády proinvestováno přes 20 milionů korun. Zásobování vodou je ze dvou studní (hlavní a záložní), splašková kanalizace svedena do obecní ČOV, objekt je dále připojen na elektřinu a plyn. Vytápění zajišťují dvě kotelny (jedna pro hotelovou, druhá pro turistickou část). Na pozemku se nachází 5 samostatných stavebních parcel, které je možno využít pro výstavbu dalších ubytovacích kapacit v podobě samostatných apartmánových objektů (chatky, bungalovy apod. ).
Během několika minut se můžete ocitnout v nejkrásnějších částech krajinné oblasti Žďárské vrchy. V blízkosti se nachází město Nové Město na Moravě a Žďár nad Sázavou s bohatým kulturním a sportovním vyžitím. Kombinace klidného ubytování uprostřed přírody a dobré dopravní dostupnosti výše zmíněných měst, činí z Hotelu Horník jedinečnou možnost pro rekreační využití.
Další informace k hotelu najdete na webových stránkách Hotelu Horník. Doporučujeme prohlídku.
Majitel si vyhrazuje právo prodat nejvýhodnější nabídce.

Číslo zakázky
IDNES-95/2980
Cena
45 000 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
jiný
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Plocha pozemku
23826 m2
Zastavěná plocha
1395 m2
Užitná plocha
2800 m2
Výrobní plocha
100 m2
Obchodní plocha
2500 m2
Skladovací plocha
100 m2
Počet podlaží
3
Terasa
Výtah
Vybavení
zařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

1 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku