Prodej zemědělského objektu, 9000 m²

Vroutek

3 700 000 Kč (411 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Bez jakých koli břemen včetně provize RK

Zemědělská usedlost s pozemky 27.100 m2, - v okrese Louny, Skytaly

Farma - zemědělská usedlost s pozemky 27.100 m2, - v okrese Louny, v obci Skytaly s dalšími hospodářskými objekty a pozemky. Zámečkem s objekty stojí na návsi v obci Skytaly. Nachází se v památkové zóně Valečko, jsou zde i podzemní chodba k zámku Valeč, který je vzdálen cca 4 km, nedaleko Doupovských hor a lesů. Před usedlostí protéká Mlýnecký potok v kamenném korytě. Zastavěné plochy objekty: zámeček č.p. 40, o výměře 285 m2, RD č.p. 2, o výměře 155 m2, podsklepená ubytovna v dobrém stavu č.p. 44, o výměře cca 400 m2, zastavěné plochy hospodářskými budovy, konírna, maštal, kravín, sýpka, stáje pro hosp. zvířata, kozinec, sušárna chmele, stodola, váha, o celkové výměře 8.034 m2, Celková výměra pozemku i se zastavěnou plochou cca 27.100 m2.
Dochovali se i části stavebních prvků, jsou postaveny ze smíšeného stavebního materiálu včele stojí zámeček dále - stodola, silo, konírna, maštal, slepičárna, vepřín, kravín, rodinný dům a ubytovna v dobrém stavu. Stavby jsou před celkovou rekonstrukcí a jsou pouze nové střechy s dalšími prvky z roku 2007. K objektům jsou přímo přilehlé pozemky vedené jako, zahrada, trvalí trávní porost, ostatní plocha, vodní plocha, vše o výměře 19.066 m2. V blízkosti pole, louky, chmelnice a lesy, vše v malebné krajině v klidném a tichém prostředí, ale hlavně čistý vzduch a chalupářská oblast. Příjezdová cesta k objektu je asfaltová a po zpevněné komunikaci. Nemovitost má svůj septik, studnu a je možnost se napojit na obecní vodovod, který je rozveden po vsi.
Usedlost lze využívat domov pro mentálně postižené, či domov pro seniory, i z NSR (jsou to bývalé Sudety) s restauračním a ubytovacím zařízením, zdravotnictví se zaměřením péče o tělo a pooperační rehabilitace s určitým specializačním zaměřením k rekonvalescenci. Možnost k nespecifikovaným možnostem různého podnikání, Farmaření, koně i jiná hospodářská zvířata a je i možnosti k těmto podnikatelským záměrům využít i dotací z fondu EU.
V obci Skytaly je pouze autobusová zastávka vzdálena cca 100 m - vzdálenosti: Lužec 4 km, Valeč 5 km, Lubenec 9 km, Vroutek 6 km, Podbořany 14 km, Žatec 28 km, Karlovy Vary 48 km, Praha 100 km. Viz: fotodokumentace s pohledy. Prodejní cena k jednání ve výši 3.700.000,- Kč.

Číslo zakázky
IDNES-035
Cena
3 700 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
špatný stav
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
zemědělské objekty
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
19066 m2
Zastavěná plocha
8034 m2
Užitná plocha
9000 m2
Celková plocha
9000 m2
Počet podlaží
2
Parkování
garáž, parkování ve dvoře, parkování na pozemku
Plyn
nezaveden
Elektřina
230-400V
Voda
veřejný, vlastní zdroj
Odpad
septik / jímka
Vybavení
nezařízený
Dopravní dostupnost
silnice, autobus
Občanská vybavenost
není

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku