Prodej ubytovacího zařízení 1012 m2 Dvorská, Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 2

Dvorská, Žďár nad Sázavou

6 460 000 Kč

Poznámka k ceně: včetně provize RD a daně z nabytí

Nabízíme exluzivně k prodeji útulný penzion rodinného typu s nekuřáckou vyhledávanou restaurací v krásném prostředí historické části Žďáru nad Sázavou. Tato nemovitost vám může vydělávat a můžete i bydlet v samostatném domě.
Ubytování je v patře nad restaurací - 5 pokojů s možností ubytování 17 osob. Za objektem stojí nový rodinný dům 3+1 s užitnou plochou 102 m2, který je možno využít k bydlení majitelů nebo k ubytování hostů. Restaurace má kapacitu 45 osob a sestává z výčepu, restaurace, kuchyně, přípravny, dvou skladů, soc. zařízení pro personál i hosty, šatny. V patře je 5 obytných pokojů, malá kuchyňka a koupelna s WC a sprch. koutem. Nemovitost je napojena na elektřinu, vodovod + vlastní studna, kanalizaci, vytápění plynové ÚT, kachlová kamna, vzduchotechnika. Celková zastavěná plocha 477m2, užitná plocha 574, pozemek 1012 m2.
Penzion je situován v krásném klidném prostředí nedaleko historického areálu Cisterciáckého kláštera a barokního poutního kostela Zelené Hory - památky UNESCO a zároveň na trase cyklistické stezky. Nemovitost je v blízkosti nově vybudovaného rekreačního areálu Pilská nádrž, naučné stezky. V okolí vedou lyžařské tratě, u hospůdky je letní posezení na zahradě s koutkem pro děti. Turisticky přitažlivá oblast ležící v samém středu Českomoravské vrchoviny s celou řadou kulturních památek a přírodních zajímavostí je jako stvořená pro letní i zimní rekreaci. V okolí lze využít upravených běžeckých a cyklistických tras, kterých je v regionu cca 14. V zimním období jsou zde udržované lyžařské běžecké tratě a pro sjezdové lyžování můžete navštívit
Nedaleko penzionu byl na ploše 5 hektarů vybudován uprostřed krásného přírodního prostředí hraničeného lesem moderní rekreační areál u Pilské nádrže, který poskytuje návštěvníkům všech věkových kategorií nepřeberné množství sportovních a rekreačních aktivit.

Číslo zakázky
IDNES-4921
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
jiný
Typ komerční nemovitosti
ubytovací objekty
Plocha pozemku
574 m2
Zastavěná plocha
477 m2
Užitná plocha
574 m2
Počet podlaží
2
Vybavení
Zařízený
PENB
D
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama