Prodej Degustační a archivní sklep, 110 m2, pozemek 175 m2, Bavory rezervováno

Bavory, okres Břeclav

1 790 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena včetně provize a realitních služeb

Degustační a archivní sklep, 110 m2, pozemek 175 m2, Bavory

Vinný sklep Nabízíme k prodeji nenápadný renovovaný vinný sklep (UP cca 110 m2) na pozemku o velikosti 175 m2 ve vinařské obci Bavory. Při rekonstrukci v roce 2011 si majitelé s úpravou sklepa skutečně pohráli a odvedli skvělou práci.
Po širokém schodišti sejdete do pěkné lisovny, kde vás zaujme příjemný kontrast mezi starými cihlami, které pokrývají podlahu, schodiště i sklepní šíji a bílou omítkou pokrytým vysokým klenutým stropem. V jednom rohu komín se stylovými krbovými kamny, v druhém rohu malý bar s výlevkou a ve třetím rohu stylová toaleta. Otevřený prostor lisovny (celkem 35 m2) tak nabízí široké spektrum využití.
Do degustačního a archivního sklepa (65 m2) sejdete širokou šíjí. Sklep je suchý a má rozměry 13,5x4,7m. Rovněž cihlová podlaha a kvelbený strop. 24 zamykatelných archivních boxů, v zadní části sklepa za kovanou branou dalších 10 boxů. Kapacita boxů cca 2.500 láhví vína. K dispozici posezení u dvou masivních dubových stolů a "postání" u několika vinných sudů.
Koupě tohoto pěkného sklepa však přináší další bonus: dle platného územního plánu je možné tento vinný sklep zhodnotit nástavbou např. dvoupodlažního apartmánu. Na prvním obrázku vidíte vizualizaci využitelnosti. Nad sklepem s UP 110 m2 tak může vyrůst např. další patro s podkrovím a terasou (4+kk se dvěma koupelnami, UP 90 m2). Takováto úprava již zásadním způsobem zhodnocuje nemovitost.
V Mikulově ani v blízkém okolí nenajdete pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu nebo apartmánového vinného sklepa pod 8-10.000,- Kč za 1m2. S nadsázkou se tak dá říci, že pokud za nabízenou cenu koupíte tento 175 m2 velký stavební pozemek, máte celý nákladně rekonstruovaný sklep jako bonus defacto zadarmo.
Bavory jsou typickou vinařskou vesnicí, s běžnou občanskou infrastrukturou. Obec leží kousek od Mikulova, přímo pod Pálavou. Výbornou dopravní dostupnost zajišťuje dopravní tepna Brno – Vídeň.
V případě zájmu volejte či pište, zajistím Vám prohlídku a případně pomohu vyřešit financování.

Číslo zakázky
IDNES-N81466
Cena
1 790 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Zastavěná plocha
110 m2
Užitná plocha
110 m2
Elektřina
230V, zavedena
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku