Prodej chaty 80 m2, pozemek 981 m2

Český Těšín - Dolní Žukov, okres Karviná

2 950 000 Kč 2 790 000 Kč

Poznámka k ceně: za nemovitost

Prodej chaty 80 m2, pozemek 981 m2

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zděný rekreační objekt s číslem evidenčním, HB a pozemkem o celkové výměře 981m2, z toho zastavěná plocha rekreačního objektu činí 31m2 a HB 70m2.
Nemovitost je napojená na elektřinu, vodovodní přípojka je v dosahu přes komunikaci, nebo je možno zřídit vrtanou studnu. V objektu je využívána dešťová voda. Dle vyjádření Městského úřadu, s ohledem na ÚPD je k rekreační chatě možno dostavět přístavbu a re kolaudovat ji na RD. V nemovitosti se nachází v suterénu sklepní prostory, elektrický bojler a vodní nádrž. Dešťová voda je tak rozvedena do objektu a slouží ke sprchování, splachování WC a mytí nádobí. V přízemí je místnost s krbovými kamny a kuchyňskou linkou, dále WC a koupelna, v podkroví je pak prostorná ložnice.
Rekreační objekt se nachází v žádané lokalitě, s výhledem na Beskydy, v řidší rodinné zástavbě na okraji města Českého Těšína v části Dolní Žukov a je přímo dostupný z obecní asfaltové komunikace.
V blízkosti je zastávka autobusu, pěší chůzí cca 5 minut. Objekt je vhodný k rekreaci a po přístavbě a úpravách i k trvalému bydlení. Prostornou hospodářskou budovu je možno využívat k chovu domácích zvířat, nebo jako dílnu, sklad a podobně. Doporučujeme prohlídku a budeme se na Vás těšit. Zajistíme Vám i financování.

Číslo zakázky
IDNES-2854607708
Cena
2 790 000 Kč
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Užitná plocha
80 m2
PENB
G
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

1 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku