Prodej Exkluzivní sídlo

Cvikov - Trávník, okres Česká Lípa

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání včetně provize RK

Exkluzivní sídlo

Schierův dům v Praze si již nekoupíte, ale jeho letní sídlo nyní můžete koupit. Jedná se o exkluzivní sídlo z roku 1914, který původně sloužil jako letní, později celoroční rezidence obchodního rady Franze Schiera, velkoobchodníka s vínem, jednoho z pražských radních a stavitele významných secesních objektů v Praze.
Stojí na okraji klidné rekreační obce v romantické krajině Lužických hor v CHKO. Poskytuje soukromí, krásné výhledy a v okolí velmi pěkná příroda. V okolí sídla je vybudován okrasný park a bazén 10x4,7 m. ve vedlejší stavbě jsou dvě garáže, stáj pro koně a technické zázemí pro údržbu pozemku. Existuje možnost jak pozemek zvětšit odkupem dalších pozemků nebo směnou za jiné.
V roce 1996 byla provedena kompletní vestavba půdního bytu o velikosti 333 m2. V roce 2002 byla v vystavěna stylová restaurace, vč. kuchyně, WC a technického zázemí pro cca 50 hostů s východem na letní terasu (cca dalších 40 míst), která sloužila pro potřeby ubytovaných hostů. Sídlo je vytápěno kotlem na LTO a kotlem na pevná paliva vzájemně propojené aut. Regulací s rozvody do ústředního topení. Na pozemku jsou dvě studny. Odpady jsou svedeny do tříkomorového septiku.
Při rekonstrukci objektu bylo záměrem přizpůsobení nemovitosti potřebám vlastního bydlení a pensionu. Nyní je zde ihned k využití 8 pokojů vč. sociálního zařízení + byt vlastníka, ale drobnými úpravami by bylo možné zde provozovat 15 pokojů. Sídlo není památkové chráněné. Část interiéru je zpracováno do 3D virtuální prohlídky, kterou vám můžeme zaslat, abyste si mohli interiérem projít. A můžeme zaslat i plány jednotlivých pater.

Číslo zakázky
IDNES-1903MF007
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
udržovaný
Lokalita projektu
klidná část
Zastavěná plocha
420 m2
Užitná plocha
1303 m2
Elektřina
zavedena

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku