Zavedený kemp s restaurací a penzionem

Držková, okres Zlín

Cena na vyžádání

Nabízíme k prodeji zavedený kemp s krásnou stylovou restaurací. V hlavní budouvě, která je po kompletní rekonstrukci, se nachází i penzion, který disponuje 40 lůžky. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení. Krásná čistá kuchyně, bar, cyklistický bar a restaurace jsou tím pravým pro Vaše podnikání. Nyní je tento objekt v pronájmu. Na pozemku o rozloze okolo 11 800 m2 se nachází pěkné a upravené chatky vhodné například pro školy v přírodě. Rozsáhlý pozemek je pečlivě upraven a nabízí další vyžití-týpý s ohništěm, volejbalové hřiště či prostor pro fotbal a další hry. Proto je tento objekt velmi vhodný na pořádání nejrůznějších akcí. Součástí prodeje je veškeré vybavení.
Před hlavní budovou se nachází prostorné parkoviště, které zajišťuje dostatek místa i v případě větších akcí, jako jsou svatby, školení, srazy motorkářů a podobně.
Obec Držková je nachází v krásné krajině obklopena lesy a přitom v blízkém dosahu větších měst-Zlín, Bystřice pod Hostýnem, Holešov, aj.
Po osobní prohlídce můžu tuto nemovitost doporučit jak už na následnou investici či pro vlastní podnikání. Celý objekt je ve výborném stavu, udržovaný a čistý, navíc velmi vkusně vybavený.
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat a ráda vás touto nemovitostí provedu.

Číslo zakázky
IDNES-3172952
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
po rekonstrukci
Lokalita projektu
klidná část
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama