Prodej vinný sklep s ubytováním Morkůvky, vinný sklep v Morkůvkách

Morkůvky, okres Břeclav

1 620 000 Kč

Poznámka k ceně: vč.provize

Prodej vinného sklepa s fungujícím ubytováním na okraji obce Morkůvky, okr. Břeclav. Částečně zděný sklep byl v roce 2015 kompletně přestavěn a rekonstruován. Vše upraveno k využití komerčního ubytování v žádané turistické lokalitě. V přízemí se nachází společná místnost s posezením a krbovými kamny, kuchyňský kout, toaleta, také vstup do vinného sklípku a na terasu. Venkovní terasa vhodná k posezení a grilování. V patře najdeme dva pokoje, koupelnu se sprchovým koutem, WC samostatně. Vytápění budovy lze krbovými kamny nebo elektrickými přímotopy. Parkování aut před sklepem. Vzadu za sklepem je momentálně nevyužívaný menší vinohrad 94 m2 a vlastní studna.
Sklep nabízí ubytování pro 6-8 osob v naprostém soukromí, hosté mají k dispozici celý sklep, zajištěnou konzumaci vína, pobyt k zábavě i relaxaci. Obsazenost během celého roku. TIP na zaběhlou fungující komerční nemovitost se stálou klientelou nebo celoročně využivatelná chata pro rodinnou rekreaci.
Obec Morkůvky (3 km od města Klobouky u Brna) leží v malebném údolí etnografické oblasti Hanáckého Slovácka, v kraji vína, folkloru a sportovního vyžití. Jedna z cyklostezek vede přímo kolem sklepa. Během roku jsou zde pořádány četné kulturní a folklorní akce. V obci je obchod se smíšeným zbožím a menší sportovní areál s občerstvením.

Číslo zakázky
IDNES-pror18034922
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Zastavěná plocha
36 m2
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama