Prodej vinného sklepa s ubytováním, celková výměra 200 m2, obec Strachotín

Sklepní, Strachotín, okres Břeclav

4 900 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: + provize RK

Prodej vinného sklepa s ubytováním, celková výměra 200 m2, obec Strachotín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný vinný sklep situovaný v tradiční vinařské obci Strachotín na ulici Sklepní. Sklep je v místě s krásným výhledem na Pálavu a venkovním posezením. Sklep je postaven na vlastním pozemku. Nad sklepem je jednopodlažní budova s podkrovím sloužící pro účely ubytování.
Celková výměra sklepa činí 153 m2 a obytná plocha nadzemní části činí 47 m2. Před sklepem je pozemek kde je možné vybudovat venkovní posezení. Pozemek je lemován Strachotínským rybníkem při Novomlýnských nádržích. Z pozemku je nádherný výhled na Pálavu.
Samotný sklep se skládá ze tří částí. Každá část je oddělena kvalitními dřevěnými dveřmi s ozdobným kováním.
Hlavním vstupem zajištěným kovovou mříží vstoupíme do první části vinného sklepa. V první části je lisovna s posezením pro cca 10-12 osob, vybavená kuchyňka a toaleta s umyvadlem. Celková výměra první části: 35,31 m2. Výška stropů 2,59 m.
Spojovacím tunelem ( 4,48 m2) vstoupíme do první části klenutého sklepa. Výměra této části je 33,37 m2 a slouží zejména pro degustaci vína a posezení hostů. Zde je umístěn krb na tuhá paliva. Výška stropů 2,59 m.
Do poslední části vstoupíme přes celodřevěné dveře. V poslední části se nachází hlavní část sklepa a slouží k uskladnění, případně archivaci vína. Výška stropů 2,97 m. Šíře 4,8 m a hloubka 16,55 m. Celková výměra 79,44 m2.
Venkovními kovovými schody vystoupáme do patra kde je situována bytová jednotka o dispozici 2+1, která slouží zejména jako ubytování pro hosty. Dva samostatné pokoje, kuchyňka a toaleta se sprchovým koutem. Celková výměra činí 47,29 m2.
Objekt je napojen na elektrickou energii, obecní vodovod a kanalizace, vytápění plynem ( ubytovací část, lisovna s posezením), případně krbem ( posezení v druhé části sklepa).
Obec Strachotín se se nachází v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. Obec leží při Novomlýnských nádržích asi 15 km od Mikulova. Strachotínem prochází Moravská vinná stezka, je tu velmi dlouhá historie pěstování vína a vinařství. V případě potřeby vám zajistíme i financování. Nemovitost je v pěkném udržovaném stavu. DOPORUČUJI PROHLÍDKU! Číslo zakázky: 754.

Číslo zakázky
IDNES-754
Cena
4 900 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Lokalita projektu
klidná část
Zastavěná plocha
77 m2
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku