Restaurace s ubytováním

Uherské Hradiště

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: cena v kanceláři

V zastoupení majitele nabízíme nově vybudovanou restauraci v blízkosti centra města Uherského Hradiště. Samotný objekt je velmi dobře řešen pro letní i zimní sezonu. Je celkově podsklepený,
v prvním patře se nachází restaurace s kuchyní , prostory pro personál a bytem. Restaurace je plně vybavena a veškeré vybavení je nové a vyrobeno na míru. Jedná se o nábytek dřevo - masiv, moderní doplňky, plně vybavená kuchyně v nerezovém provedení a velmi zdařile řešené elektronické zařízení uvnitř i vně objektu. Restaurace má kapacitu 35 hostů v hlavním sále, vinný sklep o kapacitě 27 hostů a venkovní posezení na zahrádce 25 hostů včetně dětského koutku. Velikost zahrady nabízí další možnosti relaxačního využití.
V objektu se nachází byt 2+1 v přízemí a 3+1 ve druhém patře, které lze využít pro ubytování hostů. Za objektem je vybudovaná krásná zahrada. Parkování pro hosty zajištěno. Zkušební provoz ukázal dobrou návštěvnost hostů a při městských akcích je kapacita restaurace plně využita. Restaurace je velmi vhodná pro pořádání rodinných oslav, svateb, pracovních akcí a pod. Financování nemovitostí zajišťujeme vlastním partnerem bez poplatku. Do konce března 2018 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 2,09 % p. a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Číslo zakázky
IDNES-102111
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
novostavba
Zastavěná plocha
190 m2
PENB
B
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama