Prodej pozemku, 175 m²

Bavory, okres Břeclav

1 790 000 Kč (10 228 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Pozemek s vinným sklepem k nástavbě, 175 m2, Bavory

Pozemek k možné nástavbě Nabízíme k prodeji pozemek s renovovaným vinným sklepem (UP cca 110 m2) o velikosti 175 m2 ve vinařské obci Bavory. Při rekonstrukci v roce 2011 si majitelé s úpravou sklepa skutečně pohráli a odvedli skvělou práci. Dle platného územního plánu je možné tento vinný sklep zhodnotit nástavbou např. dvoupodlažního apartmánu.
Po širokém schodišti sejdete do pěkné lisovny, kde vás zaujme příjemný kontrast mezi starými cihlami, které pokrývají podlahu, schodiště i sklepní šíji a bílou omítkou pokrytým vysokým klenutým stropem. V jednom rohu komín se stylovými krbovými kamny, v druhém rohu malý bar s výlevkou a ve třetím rohu stylová toaleta. Otevřený prostor lisovny (celkem 35 m2) tak nabízí široké spektrum využití.
Do degustačního a archivního sklepa (65 m2) sejdete širokou šíjí. Sklep je suchý a má rozměry 13,5x4,7m. Rovněž cihlová podlaha a kvelbený strop. 24 zamykatelných archivních boxů, v zadní části sklepa za kovanou branou dalších 10 boxů. Kapacita boxů cca 2.500 láhví vína. K dispozici posezení u dvou masivních dubových stolů a "postání" u několika vinných sudů.
Vinný sklep lze zhodnotit nástavbou např. dvoupodlažního apartmánu. Na prvním obrázku vidíte vizualizaci využitelnosti. Nad sklepem s UP 110 m2 tak může vyrůst např. další patro s podkrovím a terasou (4+kk se dvěma koupelnami, UP 90 m2). Takováto úprava již zásadním způsobem zhodnocuje nemovitost.
V Mikulově ani v blízkém okolí nenajdete pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu nebo apartmánového vinného sklepa pod 8-10.000,- Kč za 1m2. S nadsázkou se tak dá říci, že pokud za nabízenou cenu koupíte tento 175 m2 velký stavební pozemek, máte celý nákladně rekonstruovaný sklep jako bonus defacto zadarmo.
Bavory jsou typickou vinařskou vesnicí, s běžnou občanskou infrastrukturou. Obec leží kousek od Mikulova, přímo pod Pálavou. Výbornou dopravní dostupnost zajišťuje dopravní tepna Brno – Vídeň.
V případě zájmu volejte či pište, zajistím Vám prohlídku a případně pomohu vyřešit financování.

Číslo zakázky
IDNES-N81467
Cena
1 790 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
175 m2
Elektřina
230V, zavedena
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku