Prodej stavebního pozemku, 1054 m²

Blansko - Horní Lhota

4 163 300 Kč (3 950 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: + provize RK

Prodej, Pozemek pro bydlení, Blansko, CP 1054 m2

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme krásný slunný pozemek s jihozápadní orientací v nově vzniklé lokalitě v Blansku.
Výše zmíněný pozemek se nachází v městské části Blansko – Horní Lhota, v lokalitě “Nad Familiemi”. Parcela splňuje podmínky vysokého standardu bydlení, díky její optimální rozloze, orientaci, proporcím, kompletně zbudované infrastruktuře a umístěním v přírodě na konci stávající zástavby. Pozemek uspokojí zájemce hledající klidné bydlení, komfort a občanskou vybavenost města Blansko.
Lokalita " Nad Familiemi"je řešena v jednotném urbanistickém a architektonickém konceptu, který potvrzuje punc jedinečnosti této lokality. Se studií budoucí zástavby případné zájemce rádi seznámíme.
Pozemek o ploše 1054 m2, s uliční šíří cca. 24,5 m, je kompletně připravený pro stavbu rodinného domu. K pozemku je vybudována asfaltová, slepá, obousměrná komunikace včetně inženýrských sítí (kanalizace, vodovod, plynovod, rozvody elektro, veřejné osvětlení, příprava pro optický kabel). Jednotlivé přípojky inženýrských sítí jsou již umístěny přímo na pozemku (kanalizace, vodovod, elektřina, plyn).
Dle regulativů územního plánu města Blansko je přípustné využití stavební plochy na stavbu samostatného rodinného domu městského typu.
Okresní město Blansko (cca 21 tis. obyvatel) se nachází 19 km severně od Brna. Je zasazeno do zalesněné krajiny v údolí řeky Svitavy s těsnou vazbou na Moravský kras a jeho turistické a cyklistické trasy.
Dopravní obslužnost je zajištěna místní autobusovou linkou s napojením na vlakové nádraží Blansko.
Doporučujeme osobní prohlídku.

Číslo zakázky
IDNES-31016024
Cena
4 163 300 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1054 m2
Elektřina
zavedena
Plyn
zaveden
Voda
veřejný
Kanalizace
veřejná kanalizace

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku