Prodej stavebního pozemku 1 662 m²

Blatce, okres Česká Lípa

2 950 000 Kč (1 774 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena zahrnuje právní servis a provizi realitní kanceláře

Stavební pozemek pro bydlení nebo rekreaci, 1662 m2, krásná lokalita, Blatce, okr. Česká Lípa

Exkluzivně nabízíme k prodeji soubor pozemků v nádherné a velmi klidné lokalitě Českolipska.
Umístění pozemků je zřejmé z přiložených snímků katastrální mapy.
Pozemky o celkové výměře 1662 m2 jsou určeny k výstavbě rodinného domu venkovského typu nebo objektu pro rodinnou rekreaci, v souladu s platnou územně plánovací informací, vydanou stavebním úřadem - úsek územního plánování Městského úřadu Česká Lípa (je vložena v sekci dokumenty).
Výstavba je možná do zastavěné plochy 300 m2 (bez zpevněných ploch), lze stavět na libovolné místo pozemku, výšková hladina zástavby stanovena 8,0 m nad upravený terén, maximální kapacita 8 lůžek.
Na hranici pozemku je k dispozici k napojení veřejný vodovod a elektřina. Kanalizace v lokalitě není.
Na pozemcích v minulosti stával velký mlýn, který před cca 20 lety vyhořel, stavba byla z velké části odstraněna, na pozemcích částečně zbyly základy budov, menší stavba a podzemní sklepy, na kterých je parkoviště pro tři automobily, které je součástí prodeje.
Blatce je obec, která se nachází v jižní části okresu Česká Lípa, v lesích a na území Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko Máchův kraj. Administrativně pod ní patří řada okolních vesnic, několik chráněných území i hrad Houska. Žije zde 110 obyvatel. Nadmořská výška je 360 m.
Katastrální území Blatce zahrnuje jen samotnou ves Blatce, vesnici Beškov a nedalekou osadu Roveň. Protože však administrativně potří pod obec dalších šest vesnic vč. osad kolem nich a i obecní úřad Blatce je mimo ves v lokalitě Pod Houskou, má obec Blatce na starost i dva sousedící katastry Tubož (kam patří i Konrádov a Blatečky) a Houska (zahrnuje Dolní Housku, Horní Housku, hrad Housku, osadu Kbelsko, vrch Drnclík a severní část Černého dolu vč. tamní přírodní památky).
Do území obce vč. administrativně připojených částí zasahuje přírodní rezervace Mokřady horní Liběchovky, která je součástí mokřadů uvedených v mezinárodní Ramsarské úmluvě, dále přírodní památka Černý důl, přírodní památka Prameny Pšovky a přírodní rezervace Kokořínský důl.
Ve vsi je řada roubených stavení, z nichž některé jsou zařazeny do seznamu chráněných kulturních památek.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. V případě více zájemců budou nemovitosti prodány nejlepší nabídce.
Velmi rád se s vámi sejdu na místě a poskytnu vám potřebné informace.
Pro případ že byste si chtěli místo prohlédnout předběžně sami, jsou hranice pozemků pro přehlednost částečně vyznačeny kolíky a barevnou páskou.
V případě zájmu o další informace nebo společnou prohlídku lokality mne prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Číslo zakázky
IDNES-9297/2918
Cena
2 950 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
1662 m2
Připojení k internetu
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

8 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku