Prodej stavebního pozemku, 1461 m²

Blatno, okres Chomutov

3 000 000 Kč 2 191 500 Kč (1 500 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej stavebního pozemku v Bečově u Chomutova, stavební parcela Bečov u Chomutova

Stavební pozemek v sousedství vodní nádrže Kamenička. Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme prodej stavebního pozemku o výměře 1461 m2 a možnost prodeje sousední parcely s trvalým travním porostem o výměře 19824 m2, na samotném okraji obce Bečov Blatno. Pozemek se nachází podle platného územního plánu obce v zastavitelném území s charakterem plochy smíšené obytné, na které lze v 1/3 nejblíže k obci postavit rodinný dům, na který je vydáno platné stavební povolení. Zbývající část stavební parcely je v ÚP vedena jako plocha zemědělská- trvalý travní porost a v této kategorii je zařazena i přilehlá parcela, která taktéž může být součástí prodeje. Stavební parcela je připojena na inženýrské sítě elektřinu a vodu.
Občanská vybavenost: obecní úřad, obchod a pohostinství, se nachází v sousední obci Blatno. Nejbližší školy, školky, nákupní centra,... jsou ve městě Jirkov a Chomutov.
Obec Bečov byla založena nejspíše ve třináctém století a většinu historie patřila k chomutovskému nebo červenohrádeckému panství. Po roce 1850 se Bečov stal samostatnou obcí, ale od roku 1950 je částí obce Blatno. V okolí se nachází několik cyklostezek a turistických tras, množství přírodních a historických zajímavostí.
Nemovitost je ve velmi klidné, čisté, turisty oblíbené lokalitě. Je vhodná k vybudování rodinného bydlení, k rekreaci nebo chovu menších či velkých hospodářských zvířat.

Číslo zakázky
IDNES-pror18037322
Cena
2 191 500 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1461 m2

Kontaktujte prodejce

7 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku