Prodej domu, chalupy v obci Bohuslavice, okres Náchod

Bohuslavice, okres Náchod

1 650 000 Kč

Poznámka k ceně: V případě rychlého jednání, zajímavá sleva.

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek s rybníkem v podhůří Orlických hor. Předmětná plocha 3540 m2 je tvořena dílem vodní plochou (cca 2743 m2), dílem břehem rybníka (498 m2) a zbytek (299 m2) představuje plocha venkovského roubeného stavení se zahradou. Nabízená nemovitost se nachází v obci Bohuslavice, na trase Hradec Králové - Nové Město nad Metují – Náchod.
Milujete-li venkov a chtěli byste si v romantickém prostředí postavit stavení dle svých představ, není lepší příležitost. Stávající roubený domek je ve stavu před rekonstrukcí. Stejně dobře si ale na jeho místě lze představit úplně nový dům, přesně podle představ nových majitelů a bez kompromisů daných rekonstrukcí stávající stavby. Rybník si před nedávnou dobou prošel vyčištěním a zpevněním břehů, má novou hráz, nové stavidlo, požerák (vypouštění rybníka, údržba hladiny), je zkolaudován. Nově vystavěn byl i příchod k nádrži. Hloubka je 2,5 m. Rybník je vhodný k rekreaci, chovu ryb (nasazeni candáti a kapři) či vodní drůbeže. Toto bydlení doporučujeme všem, kteří ocení krásnou přírodní scenérii tvořenou vesnickým rybníkem se starými vzrostlými vrbami a výhledem na kostlík.
Bohuslavice jsou vesnicí s kompletní občanskou vybaveností (škola, školka, obchod, hostinec, pošta vše v místě). Obec je vzdálená 8 km od Nového Města nad Metují a Dobrušky, 15 km od Náchoda a 25 km od Hradce Králové. Majitelé by rádi přenechali dům rodině, která touží po nerušené rekreaci, případně po rekonstrukci i k trvalému bydlení. Objekt je napojen na elektřinu, vodovod a má přípojku kanalizace. K nemovitosti Vám za velmi výhodných podmínek zajistíme hypoteční úvěr. HN48238W

Číslo zakázky
IDNES-X48238C
Plocha pozemku
3540 m2
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama