Prodej zahrady 2 415 m²

Boskovice, okres Blansko

2 390 850 Kč (990 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně odměny zprostředkovatele

Boskovice velká zahrada pro stavbu chaty s pěkným výhledem na město

Nabízím k prodeji zajímavý pozemek s možností stavby rekreačního objektu na půdorysu 50 m2. Pozemek se nachází v klidné chatové oblasti nad ulicí Rovná. Boskovice - oblíbené místo, ve kterém můžete odpočívat nebo bydlet, najít nové přátele a prožít zde kus života.
Dispozice pozemku
Jedná se o svažitou zahradu na severo-východním svahu nepravidelného tvaru tvořenou 2 parcelami v nadmořské výšce cca 405 m, celková plocha zahrady je 2.415 m2. Zastavitelnost pozemku je územním plánem stanovena na 50 m2. Stavba může mít 1 nadzemní podlaží s možností obytného podkroví.
Na pozemku je několik ovocných stromů (jabloně, třešně, ořechy). Pozemek není udržovaný, částečně oplocený, přístup vjezdovou branou a vstupní brankou, možnost parkování. Příjezd po zpevněné komunikaci. Letošní sklizeň možná nestihnete, ale na tu příští se můžete těšit. Třešně odsud jsou vynikající.
Inženýrské sítě
Aktuálně bez přípojek, možnost napojení na elektřinu 220/380 V, elektrické vedení podél pozemku. Pro zdroj vody bude nutné vrtat studnu, na odpady se vybuduje čistička. Kompletní info lze získat na stavebním úřadě v obci.
Lokalita a okolí
Do centra obce se dostanete autem za 5 minut, pěšky do 40 minut. Ve městě je veškerá občanská vybavenost - ZŠ, MŠ, obchody a celá škála služeb, vlak IDS - pěší vzdálenost 20 minut. V okolí jsou krásné lesy, cyklostezky, studánky. Pro svoji mimořádně pěknou polohu a přírodní scenérie jsou Boskovice dlouhodobě vyhledávanou oblastí.
Financování / investiční potenciál
Na nemovitosti neváznou žádné břemena, zástavy ani dluhy.

Číslo zakázky
IDNES-309-NP00012
Cena
2 390 850 Kč Spočítat hypotéku
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
2415 m2
Připojení k internetu
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

3 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku