Prodej stavebního pozemku, 1211 m² rezervováno

Pod Dolinou, Březová-Oleško - Oleško, okres Praha-západ

3 980 000 Kč (3 286 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: vč. advokátního servisu a úschovy, vč. provize RK

Stavební pozemek 1.211 m2, Březová Oleško, Praha západ

Nabízíme Vám pěkný, stavební pozemek, v klidné a žádané lokalitě okraje obce Oleško, Březová – Oleško, Praha – západ. Jedná se o téměř rovinatý pozemek s výměrou 1.211 m2, k němuž je v případě zájmu ještě možné i přikoupit navazující stavební pozemek s výměrou 1.208 m2. Okolí pozemku tvoří převážně nově vzniklé novostavby z posledních let a dále pak klidná chatová oblast obce. Je zde krásný výhled na široké okolí, lesy nad Zlatým údolím a blízký kopec Medník.
Příjezdová cesta je po zpevněné komunikaci ve vlastnictví dvou fyz. osob bydlících v místě a je zaručena věcným břemen chůze a jízdy pro veškeré zde nově vzniklé stavební parcely, vč. již postavených novostaveb. I díky této příjezdové cestě, která je neprůjezdná a na jejímž konci je vhodně umístěna točna vozidel, je lokalita pozemku velmi klidná.
Sítě: na hranici pozemku je přivedena elektřina vč. vybudovaného el. pilíře, vodu ideálně řešit vlastním vrtem. V místě je i obecní vodovod, na který bude možné v budoucnu se napojit, jakmile dojde k posílení řadu. Odpady nyní nutno řešit vlastní čističkou, případně vyvážecí jímkou. Vybudování kanalizace se již plánuje, v současné době vydáno územní rozhodnutí. V obci základní občanská vybavenost: obchod, restaurace, školka, autobusová zastávka. Vše další potřebné (škola, lékaři, pošta, atd. ) v přilehlých obcích Zvole a Vrané nad Vltavou vzdálené cca jen 4 km. V případě zájmu Vám můžeme vyřídit i vhodné financování s velmi nízkými úrokovými sazbami.

Číslo zakázky
IDNES-N03347
Cena
3 980 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1211 m2
Elektřina
230V, zavedena

Kontaktujte prodejce

7 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku