Prodej komerčního pozemku 3 606 m²

K terminálu, Brno - Horní Heršpice

36 792 018 Kč (10 203 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: + provize RK

Pozemek, komerční, prodej, K terminálu, Horní Heršpice, Brno, Brno-město

Nabízíme prodej pozemku určeného ke komerčnímu využití o celkové výměře 3606m2 v k. ú. Horní Heršpice při ulici K Terminálu v Brně. Součástí prodeje je platné stavební povolení na výstavbu haly.
Pozemek je rovinatý, jeho povrch je zpevněný, má přibližně čtvercový tvar. Malá část pozemku přiléhající ke komunikaci je omezena vzdušným vedením a kanalizačním řadem, obě sítě jsou okem patrné. Jiné inženýrské sítě pod a nad pozemkem nejsou. Napojení pozemku na inženýrské sítě není připraveno. Pro příjezd k pozemku byla dosud využívána cesta zpevněná panely z nároží ulic K Terminálu a Bednářova.
Navržený objekt zahrnuje převážnou většinu pozemku, výška zástavby po atiku 7,6m. Na pozemku je vykopaná sonda do cca 80cm, celá vrstva říční písek. Pozemek je vyňat ze zemědělského půdního fondu, v územním plánu je určen jako smíšená plocha výroby a služeb. Pozemek je z cca 2/3 obvodu trvale oplocen. Provizorní oplocení je uvnitř pozemku, nikoliv na jeho hranici. Pozemek se může jevit menší, než je skutečnost.

Číslo zakázky
IDNES-18406
Cena
36 792 018 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
3606 m2
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

2 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku