Prodej stavebního pozemku 826 m²

Révová, Brno - Židenice

18 500 000 Kč (22 397 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně právního servisu

Prodej, Pozemky pro bydlení, 826 m² - Brno

Společnost Michna Reality & Partneři Vám exkluzivně nabízí výjimečný pozemek, vhodný pro výstavbu vily či rodinného domu, v jedné z nejvyhledávanějších čtvrtí města Brna.
Rozlehlý zatravněný pozemek s drobnými dřevinami a krásným výhledem na brněnské panorama se nachází v městské části Brno - Vinohrady, katastrální území Brno - Židenice.
Celková výměra lehce svažitého pozemku s nepravidelným tvarem činí 826 m². Uliční šíře pozemku je 45 m, hloubka 32m a 51m ( viz. náhled z katastru nemovitostí v příloze inzerátu).
Veškeré inženýrské sítě se nachází na hranici pozemku a vede k němu obecní asfaltová komunikace. Pozemek je dle platného Územního plánu veden, jako pozemek čistého bydlení s koeficientem 0,3 podlažních ploch.
Městská čtvrť Vinohrady, ve které se pozemek nachází, patří mezi velmi oblíbené. Nabízí veškerý komfort velkoměsta s kompletní občanskou vybaveností a zároveň je obklopena krásnou přírodou. Výhodou je výborná dopravní dostupnost do centra města i na dálnici D1.
V blízkém okolí se nachází mateřské školky, základní škola, kulturní a vzdělávací centrum, fitness centrum, obchodní centrum, zdravotnické služby, obecní úřad a další.
Více informací Vám poskytne pan Michal Klement - 777 540 003 - Michna Reality & Partneři.
Financování nemovitosti zajišťuje po předběžné konzultaci pan Ing. Daniel Kyjonka - Gepard Finance a. s., Brno, Květná 167/3.

Číslo zakázky
IDNES-240005
Cena
18 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
826 m2
Elektřina
230V
Plyn
zaveden
Voda
veřejný
Kanalizace
veřejná kanalizace

Kontaktujte prodejce

7 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku