Prodej stavebního pozemku, 463 m²

Brno - Žebětín

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info v RK, + provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí

Prodej stavebního pozemku vhodného k výstavbě samostatně stojícího RD, 463 m2, Brno - Žebětín

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji stavební pozemek ve vyhledávané lokalitě Brno - Žebětín, o celkové ploše 463 m2. Tento pozemek situovaný v jižním svahu je ideální pro výstavbu samostatně stojícího, patrového, funkcionalistického rodinného domu. Na hranicích pozemku jsou k dispozici veškeré inženýrské sítě - elektřina, plyn a kanalizace. Přístup je zajištěn po zpevněné asfaltové cestě.
V územním plánu je pozemek veden v zastavitelných plochách určených k bydlení, s koeficientem zastavitelnosti 0,4. Součástí ceny je i vyhotovený hydro-geologický a radonový průzkum parc. č.2660 - výsledný radonový index pozemku je NÍZKÝ. Zástavní právo soudcovské bude vymazáno dnem nabytí na nové majitele. V zadní části pozemku je svah zpevněn opěrnou stěnou.
Okolní všudypřítomné lesy, klidná lokalita, bezpečná čtvrť, plná občanská vybavenost a pohodová dojezdová vzdálenost do centra města Brna - to vše dělá z tohoto pozemku ideální místo ke spokojenému rodinnému bydlení.
Jsou povoleny rodinné domy s IPP 0,4 buďto s 1PP+1NP+2NP+ podkroví nebo 1PP+1NP+podkroví. Pozemek nemá žádný regulační plán. IPP 0,4 je roven 185,2 m2 zastavěné plochy pouze součtu 1NP a 2NP, tj. pouze zastavěné plochy nadzemních podlaží včetně konstrukcí. 1PP, tj. spodní patro RD se do IPP 0,4 nezapočítává neboť bude zaříznuto do svahu o více než 0,8m. Půdorys 1PP je omezen v šíři odstupovými vzdálenostmi od hranic vedlejších pozemků. Dle stanoviska SÚ a OÚPR Brno je doporučeno dům odskočit od cesty a na levé straně pokračovat v řadové zástavbě hned na hranici pozemku, na pravé straně záleží odstup pouze na dohodě se sousedem, tj. max.2 metry od hranice pozemku u 1PP. Půdorys 1PP může dosahovat velikosti od 100-180 m2 a obsahovat zádveří, šatnu, technickou místnost, wc, sklady, garáž pro více aut, saunu se sprchou a odpočívárnou“.
Pro bližší informace či sjednání prohlídky tohoto pozemku neváhejte kontaktovat realitního specialistu uvedeného u inzerátu.

Číslo zakázky
IDNES-29709
Cena
Cena na vyžádání
Plocha pozemku
463 m2
Plyn
zaveden
Voda
veřejný
Kanalizace
veřejná kanalizace

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku