Prodej stavebního pozemku 4 147 m²

Zahrady, Buchlovice, okres Uherské Hradiště

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: Cena je uvedena včetně právního a realitního servisu

Prodej pozemku o výměře 4.147 m² v Buchlovicích

S pověřením majitele vám nabízíme pozemek v Buchlovicích (4.147 m²), který se nachází v lokalitě Zahrady.
Nabízený pozemek se nachází v okrajové části Buchlovic a jeho orientace je na jihovýchodní stranu přímo pod lesem. Je mírně svažitý (12o) a příjezd na pozemek je z obecní komunikace, přičemž vjezd je terénními úpravami uzpůsoben pro příjezd automobilem přímo na pozemek (rampa 9,6o = 17%).
Soubor všech nabízených pozemků dává celek o velikosti 4.147m². Podle nového územního plánu (ÚP- nyní před finálním zpracováním a předložením ke schválení) bude možné jej zastavit o ploše max. do 1.500 m². Přímo na pozemku (v jeho horní části) je vedení elektrického vzdušného vedení NN od E. ON. Vlastní voda (studna) na pozemku není, ale veškeré inženýrské sítě (voda, plyn a kanalizace, je ve vzdálenosti 150 až 200 bm od hranice pozemku. Pozemek je přístupný pro automobilovou dopravu a je v sousedství stávajících, samostatně stojících, rezidenčních rodinných domů. Pozemky jsou nyní vyčištěny od náletových křovin bez jakýchkoliv stromů (nyní zatravněny) a nabízejí krásný výhled do okolí a nedaleký přístup do lesa je velkou výhodou.
Městys Buchlovice leží v těsné blízkosti Chřibské vrchoviny. Díky své poloze je velmi oblíbenou a vyhledávanou destinací k rekreaci i bydlení. Nedaleko se nacházejí lázně Leopoldov na Smraďavce, poutní místo Velehrad, Tupesy a v neposlední řadě okresní město Uherské Hradiště. Přímo v místě je oblíbený zámek Buchlovice s okrasnou zahradou a nad Buchlovicemi se týčí majestátní hrad Buchlov. Je zde výborná dopravní dostupnost, a to nejen po rychlostní silnici E50 do přilehlého okresního města Uh. Hradiště (15 min. autem dle dopravní situace). Směr Brno na opačnou stranu je cca do 60min. Dojezdová vzdálenost na vlakové nádraží do nedalekého Starého Města je 10 min. V Buchlovicích je velmi dobrá občanská vybavenost a infrastruktura, která podtrhuje atraktivitu tohoto místa a nabízí tak možnost nadstandardního bydlení i náročnějším klientům.
ÚP a plocha pozemku k zastavění je zohledněna pro 1 RD venkovského typu. Pozemky jsou k dispozici po dohodě a prohlídky po domluvě kdykoliv. Podrobnější informace k nemovitosti vám ráda sdělí realitní makléřka na prohlídce, kterou vřele doporučuje. Prodej pouze v celku vážnému zájemci, není možné jakékoliv dělení. Cena je konečná, a to ve výši 2.600,- Kč/m². Uvedena je vč. právního servisu i všech poplatků RK.

Číslo zakázky
IDNES-2021081
Cena
Cena na vyžádání
Plocha pozemku
4147 m2
Plyn
nezaveden
Připojení k internetu

Kontaktujte prodejce

2 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku