Prodej stavebního pozemku 196 708 m²

Pražská, Budyně nad Ohří, okres Litoměřice

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info v RK

Prodej komplexu stavebních pozemků, 19,7 ha, Budyně nad Ohří

Nabízíme k prodeji komplex pozemků nacházející se na území obce Budyně nad Ohří. Jedná se o pozemky vedené v platném územním plánu jako stavební, určené ke
smíšenému využití, je tudíž možné realizovat jak rezidenční nebo komerční struktury, tak i sportovní projekty. Rozloha cca 196708 m² se vyznačuje hodnotným přírodním prostředím se zalesněnými svahy a rovinami. Jedinečný profil pozemků dodává této lokalitě osobité kouzlo, díky čemuž je vhodný k vybudování bytových a rodinných domů. Možnost vlastního developmentu nebo rozprodeje stavebních parcel pro jednotlivé domy.
Díky svým vlastnostem a způsobu využití bude tento rezidenční projekt určen jak pro početnější rodiny, tak pro ty, kteří pracují v Roudnici nebo v Praze. Celek je z urbanistického hlediska charakterizován nikoli řadovými obytnými plochami, stroze uspořádanými vedle sebe, ale rezidenčními ostrovy, které budou tvořit malé vesničky s náměstími a zahradami. Současný majitel disponuje územním plánem, který přepokládá kompletní zastavěnost, a který byl již schválen veškerými příslušnými zainteresovanými odbory. Tento projekt je proto možné ihned prezentovat při žádosti o stavební povolení a následně zahájit stavební práce. Cílem je příjemný životní styl v přírodě a v bezprostřední blízkosti Prahy. Po dohodě s městskou radou budou v komplexu vybudovány stavby pro občanskou vybavenost, např. školy, sportovní zařízení a komerční prostory.
Dostupnost do areálu je vynikající, neboť se pozemek nachází na západní straně dálnice, 3 km od sjezdu z dálnice E55. Je třeba zmínit, že 4 km východně od dálnice, se nachází město Roudnice nad Labem, ležící na břehu řeky Labe, které je také vybaveno veškerou občanskou vybaveností, jako jsou nemocnice, střední školy, obchody, restaurace atd. Z Roudnice nad Labem je možné se dopravit vlakem do centra Prahy přibližně za 30 minut.

Číslo zakázky
IDNES-N6099
Cena
Cena na vyžádání
Plocha pozemku
196708 m2

Kontaktujte prodejce

8 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku