Prodej stavebního pozemku 2 850 m²

Byala, Bulharsko

4 389 440 Kč (1 540 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena v EUR 172 000 €

Stavební pozemek s výhledem na moře, 2850m2, 450m od pláže, včetně projektovou dokumentace, Byala

Nabízíme investiční pozemek s úžasným výhledem na moře v městě Byala. Plocha pozemku je 2850 m2. Jedna se o stavební pozemek, určeny na bytovou výstavbu. Podle ukazatelů pro výstavbu a podle podrobného územního plánu lze na pozemku postavit celkem 2850 m2 celkovou užitnou plochu. Podle stavební dokumentace- Kint 1, kóta 10 m. Ale vzhledem k denivelace ve směru k moři může být výška budovy o 4-5 m vyšší (jako sousední šestipodlažní budovy). Veškerá inženýrská sytě (voda, elektřina, kanalizace, telekomunikace) je k dispozici a je označena v projektovou dokumentace. (ověřeno a dohodnuto s Vodárenskou společnosti a Energo-Pro). Byla provedena všechna měření (geodézie, geologie, tachymetrie). Pozemek má pravidelný obdélníkový tvar a je orientován zcela na východ směrem k moři. Přístup na pozemek je ze 2 ulic a lze jej podle potřeby rozdělit na menší pozemky. Pozemek je ideální pro výstavbu bytového obytného komplexu nebo komplexu rodinných a řadových domů, stejně jako SPA hotel, sanatorium, domov pro seniory a další. Na přání budoucího investora lze využít připravený projekt uzavřeného komplexu zpracovány pro tento pozemek. Projekt zahrnuje výstavbu 19 domů, z nichž každý bude mít ze všech oken a dvora krásný výhled na moře. Výhled na moře i z nadmořské výšky 0. Vzdálenost od pláže je pouhých 450 metrů. Cena je včetně projektu a veškerou dokumentace dosud zpracovánou.
Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.
Město Byala leží na hranici okresů Varna a Burgas, téměř stejně vzdálené od okresních měst Varna (56 km) a Burgas (70 km). Nejbližší město Byaly je Obzor, který je jen 5 km daleko. Pobřeží obce se vyznačuje kombinací skalnatého pobřeží, malých zátok, pláží s písečnými dunami. Letní turistika přitahuje mnoho lidí. V posledních letech došlo k prodloužení turistické sezóny, která začíná na začátku května a trvá do září. Dnes je Byala prosperujícím bulharským městem díky své pokročilé výrobě vína. Vyrábí se zde skvělé víno Dimyat. Je to také přímořské letovisko. Přírodní zdroje určují rozvoj města jako centra plnohodnotné mořské turistiky. Prostorná pláž v kombinaci s listnatým lesem, příznivou teplotou mořské vody a její čistotou nabízí optimální podmínky pro prevenci a rehabilitaci podél pobřeží. Město bylo založeno 3 století před naším letopočtem. Paleogeologické místo Bílé skály se nachází v malém městě. Nachází se mezi severní stranou centrální pláže a ústím Bílé řeky.

Číslo zakázky
IDNES-N1381
Cena
4 389 440 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
2850 m2
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

6 8 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku