Prodej stavebního pozemku, 2009 m²

Černousy, okres Liberec

301 350 Kč (150 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Pěkný rovinatý pozemek pro výstavbu

Doporučuji ke koupi krásný, rovinatý pozemek pro výstavbu RD či bytových jednotek v obci Černousy na Frýdlantsku, poblíž Polských hranic. Ve skutečnosti se jedná o dva pozemky o rozloze 2009 m2 a 1278 m2. Pozemky se nachází na okraji obce přímo u hlavní cesty, jsou však na vyšším místě mimo záplavovou oblast. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemků, kanalizace bude řešena vlastní odpadní jímkou. V blízkosti těchto pozemků se neplánuje žádná další výstavba.
Na parcele můžeme postavit např: dům TYTER, útulný přízemní dům o dispozici 3+kk vhodný pro tři osoby. Bezbariérové řešení domu ocení majitelé zejména v pokročilejším věku po vylétnutí dítěte z rodinného hnízda. Důmyslné řešení centrální místnosti umožňuje plné využití plochy při rozdělení do tří zón - kuchyňské, jídelní a obývací. Součástí domu je koupelna s vanou a bezbariérovým sprchovým koutem, oddělenným WC a možností úložného prostoru v zádveří. Dům Tyter je lehce přispůsobitelný vašemu vkusu a okolní zástavbě, protože díky provětrávané fasádě lze použít různé dekory materiálů pro venkovní povrch (kámen, dřevo, cihla,.. ). V domě je instalováno vlastní inteligentní řízení domácnosti, které se postará o úsporu energie pro vytápění až o 30% oproti běžným otopným systémům, což dům řadí v rámci energetické náročnosti do kategorie "B - velmi úsporná". Výborná dostupnost, klidné a krásné prostředí obklopené lesy a loukami. Naše společnost nabízí možnost výstavby i jiných domů různých velikostí a dispozic. Pro více informací kontaktujte makléře.
Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 60 270,- Kč a měsíční splátkou 977,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Číslo zakázky
IDNES-123114
Cena
301 350 kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
2009 m2
Voda
na hranici pozemku

Kontaktujte prodejce

Bidli

Jindřišská 889/17, Praha 1 - Nové Město

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku