Prodej stavebního pozemku, 1678 m²

Česká, okres Brno-venkov

9 816 300 Kč (5 850 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Pozemky Česká, CP 1678 m2 (3 sousedící parcely) - plocha bydlení - RD

Prodej pozemku o celkové výměře 1678 m2, který tvoří 3 na sebe navazující parcely, určené k budoucí výstavbě RD typ samostatně stojící nebo jako dvojdomy. Zastavěnost parcel je 40%.
Pozemky jsou děleny na 3 samostatné navazující parcely o výměře 553; 567 a 558 m2 čtvercového tvaru o š. 24 m a každá o délce cca 23 m s možností úpravy podle potřeb stavebníka na základě geometrikého plánu.
Orientace k příjezdové cestě na západ. Dle schváleného ÚP obce Česká se pozemky nacházejí v zastavitelné ploše bydlení v rodinných domech Z5, ozn. „Br“. Na každém pozemku je 40% zastavitelnost budovami o max. 2NP - RD nebo dvojdům. Napojení na obslužnou dopravní infrastrukturu je možno realizovat přímo z hranice pozemku. Vodovod se nachází v navazující komunikaci, vzdálenost cca 30 m. Kanalizace vzdálenost cca 15 m od hranice pozemku. Kompletní zastavovací studie upřesňuje využití území a je k dispozici na stránkách města Kuřim, oddělení územního plánování, investičního odboru MÚ Kuřim, na požadavek můžeme zaslat. Pozemky jsou umístěny v klidné části obce, ze dvou stran je volný prostor, z dalších částečně sousedí BD a zahrady RD. Výhodná je blízkost lesa, Kuřimská a Ostrá hora a dostupnost do centra města Brna. Velmi dobrá dopravní dostupnost - autem po přivaděči cca. 10 min., v blízkosti MHD nebo vlak.
Prodej pozemků na základě kupní smlouvy nebo je také možný převod 100% obchodního podílu v s. r. o., která pozemky vlastní. V případě převodu obchodního podílu se nehradí 4% daň z nabytí nemovitosti.
Cena je včetně právního servisu a provize RK. Na stránkách rk další dokumenty k zastavitelnosti. Dle platného ÚP Česká jsou pozemky součástí lokality Z5, pro které byla pořízena ÚS a zaevidována do evidence územně plánovací činnosti a schválena možnost jejího využití jako podklad pro změnu ÚP, momentálně (květen 2020) probíhá schválení změny č. 2 ÚP, není tedy v současné době možné žádat o stavební povolení.

Číslo zakázky
IDNES-2018020
Cena
9 816 300 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
1678 m2
Plyn
nezaveden
Voda
jiný zdroj
Kanalizace
žádný
Pojištění majetku

Kontaktujte prodejce

6 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku