Prodej pozemku 1 144 m²

Cheb - Skalka

2 974 400 Kč (2 600 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Prodej pozemek Ostatní, Cheb, Skalka

Nabízíme na prodej stavební parcely určené jak k rekreačnímu, tak trvalému bydlení v areálu o celkové rozloze 19 145 m² situovaných v k. ú. Skalka u Chebu. Tento projekt se skládá z osmi stavebních parcel, komunikace a společné plochy. Pozemky jsou kompletně vybaveny inženýrskými sítěmi: elektřina, voda, kanalizace - ČOV. Přístup je z obecní asfaltové komunikace. Veškerá technická dokumentace tohoto projektu je k dispozici na vyžádání v RK.
Parcela určená pro výstavbu se nabízí za 2600,-Kč/m² a dále ke každé parcele náleží podíl 1/8 společné plochy areálu a komunikace za 1000,-Kč/m².
Jedná se o exkluzivní projekt na břehu vodní nádrže Skalka přímo u vyhlídkové skály, v těsné vzdálenosti od města Cheb a proslulého lázeňského města Františkovy lázně. Vodní nádrž Skalka je vyhledávaná pro vodní sporty, rybaření, kempování, její široké okolí je protkáno cyklostezkami až do Německa. Díky jedinečnému umístění areálu a jeho velkorysé rozloze je tato nabídka v dané lokalitě ojedinělá. V případě zájmu kontaktujte níže uvedenou realitní makléřku a domluvte si nezávaznou prohlídku. Při komunikaci uvádějte prosím číslo zakázky 91120.

Číslo zakázky
IDNES-N91120
Cena
2 974 400 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1144 m2

Kontaktujte prodejce

5 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku