Prodej pozemku 16 276 m²

Chocerady - Samechov, okres Benešov

4 200 000 Kč 3 100 000 Kč (190 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Prodej pozemků 16276 m2 Chocerady Samechov, okr. Benešov

Nabízíme k prodeji pozemky v k. u. Samechov, okr. Benešov. Pozemky leží cca 200 m od okraje zastavěné části Samechova. V dosahu pozemků je přívod elektřiny, telefonní síť, zdroj vody lze předpokládat z místního zdroje navrtaného pramene kde je společná studna. Dle platného územního plánu obce Chocerady jsou pozemky ve funkčním využití jako plochy komunikací, zeleň, plochy určené k plnění funkce lesa, plochy luk, pastvin, volná zeleň. Na pozemcích se nachází celkem 6 chatek. Možnost stavby další chaty si musí nový vlastník vyjednat se stavebním úřadem.
Samechov se nachází 3 km na východ od Chocerad. Vesnice leží ve vzdálenosti cca do 40 km od Prahy, ve vzdálenosti cca 20 km od města Benešova, Říčan, Vlašimi a Českého Brodu a cca 1 km od řeky Sázavy. Veškerá občanská vybavenost je v Choceradech. Nejzajímavějším zdejším turistickým místem je protékající řeka Sázava a Národní přírodní rezervace Ve Studeném, která se Samechovem sousedí.
Dopravní spojení je zajišťováno vlakem na železniční trati Čerčany - Světlá nad Sázavou se zastávkou Samechov a Stříbrná Skalice, dále je doprava zajištěná autobusem PID na lince Samechov – Chocerady, kde navazuje na linku do Prahy. Samechov leží cca 7km od nájezdu na Brněnskou dálnici D1.
Koupě pozemků je zajímavou investicí, je zde cca 73% ploch k dalšímu využití po dohodě vlastníka se stavebním úřadem. V současné době je zastavěno 767 m2.
Další informace získáte u makléře. Doporučujeme prohlídku. V případě zájmu zajistíme financování koupě nemovitosti. Nemovitost je nabízena za odhadní cenu.

Číslo zakázky
IDNES-N2013550
Cena
3 100 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
16276 m2
Plyn
nezaveden
Voda
vlastní zdroj
Doporučený internet

Kontaktujte prodejce

4 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku