Prodej stavební parcely, 1205 m²

Choltice, okres Pardubice

652 Kč/m² Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Výhled do přírodní rezervace

Stavební pozemek Choltice

Exkluzivní prodej stavebního pozemku o rozloze 1205 m2 v podhůří Železných hor, městys Choltice. V bezprostřední blízkosti přírodní rezervace Choltická obora.

Toužíte například po roubence, či srubu u lesa s ničím nerušeným výhledem do přírodní rezervace Choltické obory? Na tomto pozemku o délce 100 m postavíte i dvě. Splňte si sen hned dvakrát. Nebo si jeden pozemek ponecháte a druhý prodáte například přátelům, čímž si příjemné sousedy sami v tomto krásném místě vyberete.

Dle územního plánu lze zastavět až 25 % plochy, stavbou do výšky až 7 m. Což je v praxi defacto rodinný dům (reálně nadstandardní rekreační objekt), kde lze i trvale celoročně bydlet.

Pozemek obdélníkového tvaru s délkou 100 metrů, který se tvarem jasně nabízí rodělit na dva samostatné pozemky o výměrách přes 600 m2, kde lze následně postavit až 2 domy (reálně nadstandardní rekreační objekty). Přičemž na každé parcele lze zastavět 25 % plochy, tzn. 2x 150 m2 stavba až do 7 metrů výšky.

Přímo naproti Vašemu pozemku, resp. Vaší budoucí stavbě domu (či dvou domů - v praxi nadstandardních rekreačních objektů) máte zcela bezprostředně krásnou oboru barokního zámku Choltice s monumentálními dřevinami a klidnými rybníky.

Městys Choltice, je vzdálen 14 km (15 min.) od Pardubic, 7 km Přelouč (10 min.) a má více než 1000 obyvatel, konají se zde četné kulturní, společenské a sportovní akce. Přilehlé okolí je zajímavé svou historií a přírodním prostředím.

Číslo zakázky
IDNES-0452
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
1205 m2
Přístupová komunikace
asfalt

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku